Reklama

Michał Malinowski przeszedł metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Widzowie pamiętają go z takich produkcji jak "Na Wspólnej" czy "Pierwsza miłość". Teraz na pewno by go nie poznali! Michał Malinowski zapuścił wąsy i ma całkowicie inną fryzurę. Jak wygląda teraz?

Kim jest Michał Malinowski?

Michał Malinowski urodził się w 1990 roku w Warszawie. W młodości trenował jazdę konną w stylu westem, ma nawet tytuł wielokrotnego Mistrza Polski w tej dziedzinie.

Malinowski ukończył studia na Wydziale Aktorskim łódzkiej PWSFTviT. Jego serialowym debiutem była rola w "Ojcu Mateuszu". Później występował jako Norbert Owczarek w "Na Wspólnej".  W 2016 roku przyjął rolę Pawła Nowogrodzkiego w "Pierwszej miłości".

Występował w kilku teatrach, programach (m.in. w "Tańcu z gwiazdami") oraz gościnnie w wielu serialach. Karierę przerwał nagle w 2019 roku. Postanowił porzucić na chwilę aktorstwo i wyruszył w samotny rejs po Atlantyku na własnoręcznie zbudowanym jachcie.

Reklama

Metamorfoza Michała Malinowskiego

Swoją łódką opłynął wiele mórz. Ostatnio na swoim Instagramie wstawił zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej. Aktor zapuścił wąsy i zdecydował się na dłuższe włosy. Uwagę zwraca również jego wysportowana sylwetka. Skąd taka zmiana? Kiedy zatrzymał się w Kolumbii, został dostrzeżony przez tamtejszych producentów filmowych. Teraz okazuje się, że pracuje nad nowym projektem.

"Nie mogę zdradzić nic poza tym, że to projekt międzynarodowy, a rola jest duża. (...) W najbliższym czasie nie będę miał jak odwiedzić Polski, nawet gdybym chciał, bo nagrania są bardzo intensywne" - powiedział dla Plejady.

Wygląda na to, że aktor szykuje dla swoich polskich fanów coś naprawdę dużego. Co dokładnie? Czas pokaże.

Autor: Iga Chmielewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL