Metamorfoza Marcina Hakiela niepokoi internautów!

Marcin Hakiel, który po ogłoszeniu rozstania z Katarzyną Cichopek ograniczał się jedynie do wstawiania krótkich InstaStories, w środę udostępnił w sieci pierwszy od czasu gruchnięcia wieści o rozwodzie wpis. Nie napisał wiele, bo pod nowym zdjęciem zamieścił jedynie hashtagi: #życie i #life. Jednak to wygląd wychudzonego tancerza zaniepokoił fanów!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli razem przez siedemnaście lat. Aktorka i tancerz poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" w 2005 roku, zaś w 2008 stanęli na ślubnym kobiercu. Rok później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Adam. W 2013 roku natomiast doczekali się córki Heleny. Cichopek i Hakiel uchodzili za parę wręcz idealną, dlatego gdy w zeszłym tygodniu poinformowali o rozstaniu, było to niemałym szokiem dla wszystkich ich fanów.

Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności - przekazali 11 marca i podkreślili, że jest to ich jedyne oświadczenie i nie zamierzają więcej zabierać głosu w tej sprawie.

Reklama

Marcin Hakiel: Metamorfoza

Gwiazda serialu "M jak miłość" i tancerz, który zyskał rozpoznawalność dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami", po ogłoszeniu rozstania na krótko zniknęli z mediów społecznościowych. Oboje wrócili już do relacjonowania swojego życia za pośrednictwem Instagrama. Cichopek okazała się w tej kwestii nieco bardziej wylewna i zdążyła już opublikować na swoim profilu kilka postów i relacji. Marcin Hakiel dopiero wczoraj opublikował na Instagramie pierwszy post od czasu pojawienia się w mediach informacji o jego rozwodzie. Nie napisał wiele, ale jego wygląd zaniepokoił część fanów.

Jednak fotografia, na której zaprezentował całkowicie odmieniony wizerunek, mocno zaniepokoiła jego obserwatorów. Hakiel zdecydował się rozjaśnić włosy na głowie i postawił na bardzo młodzieżowy ubiór. Ponadto kilka dni temu chwalił się, że jego waga po raz pierwszy od czasów licealnych pokazała mniej niż 70 kilogramów. Tancerz nie przestaje chudnąć.

Fani zmartwieni metamorfozą Marcina Hakiela Powrót Marcina Hakiela na feed Instagrama wzbudził spore poruszenie. Pod jego najnowszym postem pojawiła się cała masa komentarzy, w których obserwatorzy tancerza postanowili wyrazić swoje opinie na temat jego przemiany. Część fanów wydaje się poważnie zmartwiona metamorfozą 38-latka.


Są jednak i tacy, którzy zdają się rozumieć potrzebę zmian u Marcina.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! "17 lat za nami"

Katarzyna Cichopek przerwała milczenie po rozstaniu

Katarzyna Cichopek straci pracę w TVP? "Jestem tym załamana"RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama