Reklama

Megan Fox już tak nie wygląda! Niesamowita metamorfoza

Megan Fox przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Ostatnio gwiazda zaszokowała wszystkich swoim nowym wizerunkiem. Zrezygnowała z czarnych włosów i postawiła na platynowy blond niczym Barbie! Jakie są efekty?

Megan Fox swoją karierę zaczęła bardzo wcześniej i nie można ukrywać, że bardzo pomogła jej w tym niesamowita uroda. Aktorka znana jest ze swojego wizerunku, który od lat pozostawał niezmienny. Gwiazda nosiła taką samą fryzurę - długie, czarne, falowane włosy, które nadawały jej lekko wampirycznego wyglądu. Przyzwyczaiła do tego już swoich fanów. W swojej wirtualnej galerii zdjęć na Instagramie chętnie wstawia odważne fotografie. Jej profil obserwuje już ponad 20 milionów użytkowników. 

Reklama

Tym razem jednak aktorka zaskoczyła wszystkich. Po wielu latach postanowiła zmienić swoje ikoniczne uczesanie. Na profilu stylisty gwiazd - Dimitrisa Giannetosa, pojawiło się zdjęcie Megan, całkowicie odmienionej. Aktorka zapozowała w długich platynowych blond włosach! Dimitris w opisie zdjęcia nazwał kobietę "Kosmiczną Barbie".

Megan Fox niczym lalka Barbie

Fani szybko skomentowali przemianę swojej idolki.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć Megan w czarnych włosach dla porównania. W którym wydaniu ją wolicie?

Megan Fox: Kariera i najważniejsze role

Urodziła się w 1986 roku w Oak Ridge. Wychowywała się razem z siostrą w bardzo wierzącej rodzinie. Już w wieku 5 lat zaczęła brać lekcje śpiewu i tańca. Jako 13-latka została modelką, a cztery lata później rzuciła szkolę na rzecz kariery aktorskiej. Zadebiutowała w roli Brianny Wallace w filmie "Wakacje w słońcu", gdzie zagrała u boku Ashley Olsen. Później przeszła również castingi do takich filmów jak "Transformers", "Zabójcze ciało" czy "Dyktator". Wystąpiła w kilku teledyskach, reklamach oraz na okładkach prestiżowych magazynów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy