Megan Fox jest w ciąży? Tajemnicza deklaracja partnera aktorki

Jedną z gwiazd, które wystąpiły na niedzielnej gali wręczenia nagród Billboard Music Awards, był Machine Gun Kelly. Muzyk wywołał ogromne poruszenie wśród widzów i internautów, bo jeden ze swoich utworów zadedykował "żonie i nienarodzonemu dziecku". W sieci natychmiast pojawiły się spekulacje na temat potajemnego ślubu artysty i jego partnerki Megan Fox oraz jej domniemanej ciąży.

Za nami tegoroczna gala rozdania nagród Billboard Music Awards. W gronie laureatów znaleźli się m.in. Drake, Olivia Rodrigo, Taylor Swift oraz Mary J. Blige, która została uhonorowana statuetką Icon Award. Ceremonia jak zawsze przyciągnęła tłumy chętnie pozujących na czerwonym dywanie gwiazd. Wśród sławnych gości, którzy przybyli do Las Vegas, można było dostrzec Janet Jackson, Heidi Klum, Florence Welch oraz Travisa Scotta.

Megan Fox i Michaine Gun Kelly wzięli ślub?

Tego wieczoru w MGM Grand Garden Arena pojawiła się także jedna z najgorętszych obecnie par amerykańskiego show-biznesu - Machine Gun Kelly i Megan Fox. Muzyk podczas swojego występu sprowokował plotki na temat ich potajemnego ślubu i rzekomej ciąży aktorki. "Napisałem tę piosenkę dla mojej żony i naszego nienarodzonego dziecka" - powiedział ze sceny raper tuż przed wykonaniem utworu "Twin Flame". Jak relacjonuje "E! News", na widowni słychać było głosy poruszenia. "Ludzie zaczęli rozglądać się i szeptać: 'To oni wzięli ślub? Megan jest w ciąży?'" - donosi portal.

Reklama

Tajemnica ciąży Megan Fox

Zaskoczenie fanów jest uzasadnione, bo Megan Fox i Machine Gun Kelly nie potwierdzili dotąd krążących od jakiegoś czasu plotek o tym, że wzięli ślub, choć muzyk goszcząc niedawno w programie "The Ellen Degeneres Show" określił swoją ukochaną mianem "żony". Jeszcze bardziej zaskakujący jest jednak wątek ciąży. Kilka miesięcy temu osoba z bliskiego otoczenia Fox ujawniła w rozmowie z "Life & Style", że aktorka i jej chłopak myślą o dziecku, ale na razie nie chcą podejmować tak istotnej decyzji. "Rozmawiali o tym wiele razy. Megan bardzo chciałaby mieć z nim dziecko. Oboje uznali jednak, że wolą poczekać kilka lat. Zbyt dobrze się teraz razem bawią, by całkowicie reorganizować swoje życie. Wierzą, że to ich przeznaczenie, dlatego nie spieszą się zanadto" - zdradziła znajoma gwiazdy.

Megan Fox ma już trójkę dzieci z poprzedniego związku: 9-letniego Noaha, 8-letniego Bodhiego i 5-letnią Journey. Ich ojcem jest Brian Austin Green. Z kolei Machine Gun Kelly ze związku z Emmą Cannon ma 12-letnią córkę Casie.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama