Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się!

Znana amerykańska aktorka Megan Fox wraz ze swoim partnerem - muzykiem Machine Gun Kelly'm ogłosili radosne wieści! Para zaręczyła się. Megan wyznała ponadto szokującą prawdę o ich niezwykłej i dość intymnej ceremonii.

W 2008 roku, według czytelników magazynu "FHM", Megan Fox została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata. To nie tylko piękna, 35-letnia aktorka, ale również ceniona modelka. Swoją sławę zawdzięcza występom w dwóch pierwszych częściach fantastycznonaukowych filmów akcji – w reżyserii Michaela Baya – "Transformers", w których wcieliła się w Mikaelę Banes. Zagrała również w takich kinowych produkcjach, jak: "Zabójcze ciało" (2009 rok), "Gra namiętności" (2010 rok) i "Wojownicze żółwie ninja" (2014 rok).

Reklama

Megan Fox: Miłosne zawirowania

Uczuciowe życie Megan było dość burzliwe… Zanim pojawił się Machine Gun Kellym, modelka była związana z amerykańskim aktorem Davidem Gallagherem, a także z producentem i aktorem Shiem LaBeoufem. W czerwcu 2010 roku w tajemnicy przed mediami i w gronie najbliższej rodziny, Megan wyszła za mąż za aktora Briana Austina Greena. Ich małżeństwo zaowocowało trzema synami. Niestety w 2015 roku Megan wniosła do sądu o rozwód. W kwietniu 2020 roku związała się z 31-letnim raperem Machine Gun Kelly'm.

Machine Gun Kelly: Zjawiskowy pierścionek

Co istotne, narzeczony Megan osobiście zaprojektował pierścionek, który wręczył ukochanej. Unikatowa błyskotka składa się z dwóch, monstrualnych rozmiarów kamieni szlachetnych: szmaragdu - minerał urodzenia aktorki - i diamentu - minerał urodzenia artysty.

Megan Fox i Machine Gun Kelly: Szokujące zaręczyny

W mediach społecznościowych szczęśliwi narzeczeni chwalą się swoimi zaręczynami. Megan opublikowała urocze nagranie, na którym widać jak Machine klęka przed nią z pierścionkiem zaręczynowym w dłoni. Muzyk wybrał na miejsce ceremonii skwerek pod gałęziami bananowca, gdyż właśnie tam zakochali się w sobie. Megan wyznała, że zanim w jej życiu pojawił się Machine, przechodziła trudne chwile. Ale razem pokonali wszelkie przeciwności losu... W najnowszym poście aktorki znajduje się na końcu tajemnicza data, która najprawdopodobniej jest wyznaczonym dniem ślubu (1.11.22). Jednocześnie w treści osobistego wpisu modelka ujawnia szokującą prawdę o "bajkowych" zaręczynach.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy