Marzena Kipiel-Sztuka przeszła metamorfozę! Aktorka znacznie schudła

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli niezapomniana Halinka Kiepska ze "Świata według Kiepskich", już jakiś czas temu zdradziła, że postanowiła zadbać o swoje zdrowie. Gwiazda znacznie schudła i jak zapewnia, zamierza dalej realizować wyznaczone sobie cele. Jaki jest jej sposób na sukces?

Marzena Kipiel-Sztuka wychodzi na prostą?

Znana z roli Halinki w serialu Polsatu "Świat według Kiepskich", Marzena Kipiel-Sztuka ma za sobą bardzo trudne chwile. Już w 2020 roku wyznała, że boryka się z problemami finansowymi, spowodowanymi wybuchem epidemii koronawirusa. 

Przez kryzys w branży aktorskiej, wiele gwiazd straciło możliwość zatrudnienia, w tym właśnie Kipiel-Sztuka. Aby móc utrzymać siebie i psa, wydała większość oszczędności, wypłaciła nawet lokatę z banku, lecz to nadal nie wystarczyło. Dla aktorki zorganizowano nawet zbiórkę pieniędzy, które miały służyć na pokrycie najważniejszych potrzeb gwiazdy. 

Reklama

Aktorka od dłuższego czasu zmagała się także z depresją. 

- Jest mi ciężko, bo jestem sama, a ostatnio nie pracuję, ale przynajmniej mam dach nad głową - mówiła w jednym z wywiadów.

Ostatecznie aktorce udało się jednak poprawić swoją sytuację, a ostatnio zdradziła, że ma się całkiem dobrze. Wszystko dzięki temu, że postanowił zadbać o swoją formę i skupiła się na zdrowiu. 

Gwiazda znacznie schudła

Gwiazda "Kiepskich" zastosowała kilka zasad, dzięki którym dziś czuje się o wiele lepiej. Zrezygnowała z używek i znacznie ograniczyła palenie. Pochwaliła się również, że łącznie schudła aż 15 kg!

- Ograniczyłam niektóre produkty. Spożywam mniej węglowodanów, a więcej warzyw i owoców. Zaczęłam jeść o stałych porach. Wcześniej nie pilnowałam tego zbytnio, a odżywiałam się beznadziejnie. W moim menu były produkty ze stacji benzynowych oraz amerykańskich fast foodów - wyznała w rozmowie z "Na żywo".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Kipiel-Sztuka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy