Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów! Chodzi o zdjęcie z przeszłości

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które poruszyło fanów. Internautów mocno zaskoczył wygląd podróżniczki... Okazuje się, że tak wyglądała w przeszłości!

Martyna Wojciechowska na Instagramie

Martyna Wojciechowska dała się poznać swoim fanom przede wszystkim w telewizji. Prowadziła lubiany program podróżniczy pt. "Kobieta na krańcu świata". Podróżniczka udziela się jednak również na Instagramie, dzięki któremu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwującymi. Tych jest naprawdę sporo - instagramowe konto Martyny Wojciechowskiej obserwują ponad 2 miliony osób. Co podróżniczka zamieszcza na swoim koncie? Kadry są naprawdę różne - dotyczą nie tylko podróży, ale także stają się pretekstem do jej osobistych przemyśleń. Nie brakuje też opinii na ważne tematy społeczne, zdarzają się też zwyczajne zdjęcia z codziennego życia Martyny. Co opublikowała tym razem? To coś niezwykłego!

Reklama

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z przeszłości

Podróżniczka opublikowała właśnie pewien niesamowity kadr. To zdjęcie z przeszłości, na którym wygląda zupełnie inaczej! Zmianę widać szczególnie po fryzurze - na zdjęciu ma krótsze blond włosy i grzywkę. Martyna zaintrygowała swoich fanów pytaniem:

"Zgadniecie ile to zdjęcie ma lat?"

Obserwujący nie tylko zaczęli komentować metamorfozę Martyny Wojciechowskiej, ale i zgadywać, kiedy fotografia mogła zostać wykonana:

"Niezmiennie piękna!";

"20 lat temu!";

"Obstawiam 22 lata";

"Myślę, że to czasy Big Brothera" - spekulowali.

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy