Martha De Laurentiis nie żyje! Producentka "Hannibala" miała 67 lat

Martha De Laurentiis, znana amerykańska producentka filmowa i telewizyjna, zmarła wczesnym rankiem 4 grudnia. Przez długi czas toczyła walkę z nowotworem.

Martha De Laurentiis nie żyje

Śmierć znanej producentki wstrząsnęła światem amerykańskiego show-biznesu. Córka Marthy De Laurentiis zdecydowała się na udzielenie krótkiego komentarza, który został opublikowany w "Deadline".

Na rozmowę z "Deadline" zdecydował się też Bryan Fuller, z którym Martha pracowała przy produkcji serialu "Hannibal"

Fuller zamieścił także na Instagramie wzruszający wpis, w którym pożegnał De Laurentiis.

W związku z panującą na świecie pandemią i aktualnymi restrykcjami, które są z nią związane, pogrzeb znanej producentki odbędzie się w niewielkim gronie. Jego data oraz miejsce nie są na razie znane.

Zobacz też: Kto zmarł w 2021 roku? Wspominamy gwiazdy, które odeszły

Martha De Laurentiis była znaną producentką filmową i telewizyjną

Reklama

Martha De Laurentiis urodziła się 10 czerwca 1954 roku. W 1972 roku zdobyła tytuł Miss Ohio w kategorii juniorów. Pracę w show-biznesie zaczęła jako modelka w jednej z nowojorskich agencji. Później odnalazła się w świecie kina. Pracowała przy produkcji takich filmów jak "The Warriors" i "Wolfen".

Na początku lat 80. dołączyła do De Laurentiis Entertainment Group, gdzie pełniła rolę asystentki księgowej. Później została przewodniczącą zarządu przedsiębiorstwa.

Do najpopularniejszych dzieł, które nie powstałyby bez jej wkładu, zaliczyć można seriale "Hannibal" i "W niewoli snów". Bez niej nie powstałyby także "Czerwony smok" i "Ostatni legion".


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama