Marta Manowska w szpitalu. Gwiazda poprosiła o pomoc

Marta Manowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z oddziału szpitalnego i poprosiła internautów o pomoc. Gwiazda "Sanatorium miłości" dołączyła też do swojego posta link do specjalnej zbiórki. Co się wydarzyło dokładnie.

Marta Manowska apeluje o pomoc

Marta Manowska to jedna z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka dała się poznać jako empatyczna i wrażliwa prowadząca program: "Rolnik szuka żony". Projekt doczekał się już dziewięciu sezonów, zdobywając uznanie publiczności.

Manowska prowadzi również m.in. show: "Sanatorium miłości". Pierwsza edycja pojawiła się w telewizyjnej "Jedynce" w 2019 roku i okazała się "strzałem w dziesiątkę". 

Reklama

Poza aktywnością na polu zawodowym Marta Manowska chętnie angażuje się również w liczne projekty charytatywne, namawiając do czynienia dobra także innych. Nierzadko na jej Instagramie pojawiają się relacje z rozmaitych wydarzeń, których celem jest wsparcie osób potrzebujących.

Prezenterka od dłuższego czasu działa także w Fundacji Herosi, której celem jest pomoc dzieciom i nastolatkom przebywającym na oddziałach onkologicznych. By pomóc swoim podopiecznym często korzysta ze swoich zasięgów w mediach społecznościowych, gdzie nagłaśnia zbiórki dla najbardziej potrzebujących. 

Ostatnio na Instagramie gwiazdy TVP pojawiło się zdjęcie z oddziału Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, na którym pokazała swojego przyjaciela. 17-letni Oliwier zachorował i obecnie walczy ze złośliwym mięsakiem Ewinga. Chłopak potrzebuje pieniędzy na leczenie, w związku z czym słynna prezenterka prosi o pomoc. Gwiazda zamieściła także link do zbiórki.

- Oliwier chce zostać lekarzem, być Herosem. Ma też inne plany, których nie zdradzę, bo jak to się mówi, nie będę spojlerować. Rzućcie okiem na zbiórkę:) Możemy Mu pomóc szybko się pozbierać. Ma ku temu wszystko - siłę, zawziętość i upór, przyjaciół. Wspaniałą rodzinę. Do dzieła! - napisała pod postem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy