Marta Manowska przeszła metamorfozę! Duża zmiana?

Marta Manowska pochwaliła się na Instagramie efektami wizyty u fryzjera. Na jaką zmianę zdecydowała się prowadząca programy: "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości"? Spójrzcie na jej najnowsze zdjęcia!

Marta Manowska i metamorfoza

Marta Manowska to dziennikarka TVP od lat ciesząca się niesłabnącą sympatią widzów. Rozpoznawalność przyniósł jej program pt.: "Rolnik szuka żony", który doczekał się już dziewięciu sezonów! Fani formatu już zacierają ręce, czekając na kolejną odsłonę show, a wcześniej będą mogli śledzić losy innego projektu z Manowską na czele. W styczniu rusza bowiem nowa edycja innego hitu Telewizji Polskiej: "Sanatorium miłości". W związku z promocją nadchodzącej edycji "SM" Marta Manowska wzięła udział w konferencji prasowej, na której zaprezentowała się w eleganckim wydaniu. Gospodyni "Rolnika..." i "Sanatorium...." postawiła na biały strój, delikatny makijaż i rozpuszczone włosy. Na Instagramie - a ściślej: na relacjach - Manowska dziękowała osobom odpowiedzialnym za jej wygląd, a przy okazji zdradziła, że jest bardzo zadowolona z efektu. Szczególną uwagę zwróciła na odświeżoną fryzurę! Dziennikarka od lat jest bowiem wierna wersji blond, ale od czasu do czasu prezentuje różne jego warianty: tak było i w tym przypadku.

Reklama

Marta Manowska o zmianie fryzury: "Trafiłam pod najlepszy adres"

Marta Manowska przyznała, że jest bardzo zadowolona z efektu "przemiany", która zaszła na jej głowie.

"Nie byłam u fryzjera od zeszłej wiosny. Malowało je słońce. Gdy zgasło, trafiłam pod najlepszy adres. Nigdy jeszcze nie miałam takiego blondu, o jaki prosiłam. Do wczoraj" - wyznała w opisie, oznaczając zaprzyjaźniony zakład fryzjerski.

O tym, że doskonale czuła się w takim wydaniu podczas wspomnianej konferencji, świadczyć mogą również powstałe wówczas fotografie - dziennikarka chętnie rozsyłała uśmiechy, pozując do zdjęć.

Marta Manowska zebrała na Instagramie sporą grupę fanów - aktualnie poczynania prezenterki w sieci obserwuje już ponad 200 tysięcy tzw. followersów, a liczba ta z pewnością jeszcze wzrośnie. Dziennikarka chętnie publikuje różnorodne kadry, przy okazji uchylając rąbka tajemnicy na temat kolejnych zawodowych projektów. Już wiadomo, że pierwszy odcinek nowej serii "Sanatorium miłości" zobaczymy 1 stycznia 2023 roku o godz. 21:15 w TVP 1.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy