Marta Manowska hejtowana? "Takiej Piggy z tv już dawno nie widziałam". Odpowiedź gwiazdy!

Pod jednym z postów na Instagramie Marty Manowskiej pewna internautka zamieściła bardzo nieprzyjemny komentarz. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" nie pozostała obojętna na wymierzony w nią hejt.

Marta Manowska na wakacjach

Marta Manowska to znana i ceniona dziennikarka, która zawodowo "daje z siebie wszystko". "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości", "Kobiety w drodze" czy "The Voice Senior" - to tylko kilka z telewizyjnych projektów, w których Manowska odgrywa jedną z kluczowych ról. Nic więc dziwnego, że po intensywnym 2021 roku gwiazda postanowiła "naładować baterie", wybierając się w długą i pełną emocji podróż. Od kilku tygodni Marta Manowska przemierza m.in. Meksyk, a towarzyszy jej brat rolnika biorącego udział w 8. edycji "Rolnika", Robert Bodzianny.

Nawet będąc daleko, Marta Manowska nie zapomina o swoich fanach, każdego dnia relacjonując swoją podróż. Na Instagramie pojawiają się więc coraz to nowe wpisy, w których gospodyni programu "Rolnik szuka żony" dzieli się swoimi przemyśleniami, a przede wszystkim - radością płynącą z wycieczki. Internauci chętnie komentują posty dziennikarki. Chociaż zdecydowaną większość stanowią pochlebne wypowiedzi, to w ostatnim czasie Marta Manowska musiała zmierzyć się z obrzydliwym hejtem.

Reklama

Marta Manowska: Wylał się na nią hejt

Marta Manowska na wakacjach prezentuje się głównie w naturalnym wydaniu. Wieczorowe suknie i kostiumy ustąpiły więc miejsca luźnym i wygodnym ubraniom, a na twarzy próżno szukać makijażu - dominują za to "iskry" w oczach i uśmiech wyrażający bezgraniczne szczęście. Docenili to internauci, komplementując bohaterkę ujęć, jednak jedna z użytkowniczek sieci postanowiła napisać zgoła inny komentarz. Pod jednym z nagrań pojawił się długi, bardzo nieprzyjemny wpis.

"Widziałam różne kobiety bez makijażu, ale takiej Piggy z tv już dawno nie widziałam... Oj brak Ci samokrytyki. Aż tak nie wyglądasz, żeby to miało wyjść na światło. Ani za mądra też nie jesteś, z tego co widziałam" - pisze internautka.

Użytkowniczka w obraźliwy sposób odniosła się również do sposobu prowadzenia telewizyjnych programów przez Manowską:

"Widzę, że rolnika sama szukasz. Jest to żałosne, że osoba bez męża i pary, samotna tyle lat, prowadzi programy o miłości. Poważnie uważasz się za właściwą osobę do tego? Widząc Twoją postawę do niektórych uczestników, to się dziwiłam, jak nie wstyd Ci pouczać kogokolwiek i dawać porady, stara panno i to jeszcze bronić chamów też potrafiłaś z programu. Żenada. Nie wnikam dlaczego, ale dla mnie Twoja osoba to dno prowadzącej. Wpadki, jakie zaliczyłaś, są karygodne i pokazują, jakim jesteś typem niemyślącej i nielogicznej osoby".

Riposta Marty Manowskiej

Marta Manowska nie straciła zimnej krwi i postanowiła odnieść się do hejterskiej i wypowiedzi z ogromnym spokojem. "Proszę opuścić to miejsce, nie wiem, po co się pani męczy" - napisała dziennikarka.

Dziennikarka TVP postanowiła udostępnić wspomniany komentarz także na InstaStory, dopisując jedynie jedno słowo: Kochana.

W kolejnych relacjach gospodyni "Rolnika" zastanawiała się także nad tym, jak postępować z takimi osobami na Instagramie. "Co byście robili z takimi osobami? Zgłaszali? Blokowali? Ja nie lubię np. mieć tak negatywnych ludzi u siebie. Psują mi energię".

Na szczęście Marta Manowska zawsze może liczyć na swoich fanów, którzy niezmiennie zalewają jej profil na Instagramie pozytywnymi reakcjami i komplementami.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy