Marta Chodorowska w zmysłowym wydaniu. Tak teraz wygląda gwiazda "Rancza"

Marta Chodorowska, czyli Klaudia Kozioł z serialu "Ranczo", opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. Aktorka zapozowała koleżance z branży. Okazuje się, że w dziedzinie fotografii doskonale radzi sobie... Paulina Holtz, czyli gwiazda "Klanu". Efekty ich wspólnej sesji poniżej!

Marta Chodorowska w 2005 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Na dużym ekranie zadebiutowała dwa lata wcześniej rolą tytułową w filmie "Powiedz to, Gabi". Aktorka ma na swoim koncie udział w wielu popularnych serialach. Zaczynała od epizodów, później trafiła się jej większa rola w "Klinice samotnych serc", jednak dla telewizji odkryło ją "Ranczo". W serialu grała przez blisko 10 lat, nieustannie dostarczając widzom powodów do śmiechu, jak i wzruszenia.

Reklama

Po zakończeniu serialu Chodorowska trafiła do "M jak miłość", gdzie wciela się w zupełnie inną postać; Julia Malicka sprawiła, że Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził z nią swoją żonę - Magdę (Anna Mucha)! Kochanka prawnika zaszła też z nim w ciążę, jednak doszło do poronienia.

W ostatnim czasie Martę Chodorowską można podziwiać w nowej telewizyjnej propozycji: "Lulu". Gra tam m.in. u boku Przemysława Sadowskiego i Anny Dereszowskiej.

Marta Chodorowska - poprzez swoją działalność - zyskała spore grono sympatyków. Dowody uznania z ich strony otrzymuje na wiele różnych sposobów: w tym także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sama aktorka z kolei chce być w stałym kontakcie z tymi, którzy doceniają jej talent. Platformą łączącą Chodorowską z fanami jest Instagram, na którym gwiazda dzieli się rozmaitymi migawkami ze swojego życia. Zawodowe projekty przeplatają się tutaj z bardziej osobistymi wpisami serialowej Julii z "Mjm". Niedawno na jej koncie pojawiła się najnowsza fotografia przedstawiająca Martę w sensualnym, a przy tym i lekko tajemniczym wydaniu.

Marta Chodorowska na zdjęciu wykonanym przez Paulinę Holtz

Marta Chodorowska pozowała do fotografii, stojąc przy okiennym parapecie. Piękna modelka w otoczeniu delikatnych firanek i zielonych roślin - właśnie takie połączenie ukazało się oczom internautów. Z oznaczenia wynika, że autorką zdjęcia jest... inna aktorka! Paulina Holtz, bo właśnie o niej mowa, zajmuje się także fotografią, a jej ujęcia można podziwiać na specjalnym profilu.

Marta Chodorowska w obiektywie Pauliny Holtz tak bardzo spodobała się internautom, że Ci nie szczędzili miłych słów!

"Piękna kobieta, będzie wiosna.";

"Pani Marta to CUD piękna.";

"Oo, jaką piękną mamy wiosnę. Śliczna Martunia!" - pisali.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Chodorowska | Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy