Reklama

Marianna Janczarska próbowała zmienić nazwisko. Córka Ewa Błaszczyk przesadziła?

Córka Ewy Błaszczyk Marianna Janczarska pomimo tego, że w życiu spotkało ją wiele trudności, dała się poznać jako kobieta zmotywowana i wszechstronnie uzdolniona. Okazuje się jednak, że dziewczyna długo nie mogła pogodzić się z faktem, że wiecznie oceniana jest jako dziecko sławnej aktorki. W tajemnicy przed matką próbowała nawet zmienić nazwisko.

Kim jest Marianna Janczarska?

Marianna Janczarska jest córką aktorki Ewy Błaszczyk i cenionego scenarzysty Jacka Janczarskiego. Po maturze postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie, aplikując na warszawską Akademię Teatralną. Studia te okazały się jednak nieodpowiednie dla młodej Marianny i dziewczyna ostatecznie zdecydowała się na związanie swojej przyszłości z dziennikarstwem. Mimo to udało jej się wystąpić w kilku filmach i produkcjach serialowych. Janczarska pojawiła się m. in. w "Na Wspólnej", w serialu "Ślad" oraz w filmie pod tytułem "Ojcze nasz". Poza tym Janczarska ma już za sobą pierwsze udane spektakle teatralne. Na początku 2019 roku Marianna wystąpiła razem z mamą w Teatrze Polonia w sztuce "Wania, Sonia, Masza i Spike".

Reklama

Dodatkowo gwiazda prowadzi Fundację "Akogo?". Fundacja ta zajmuje się edukacją społeczeństwa w zakresie niesienia pomocy osobom dotkniętych śpiączką. Dzięki jej działalności wybudowano pierwszy w Polsce oddział "wybudzeniowy" dla dorosłych oraz ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci w śpiączce.

Fundacja "Akogo?" została założona przez Ewę Błaszczyk po tym, jak siostra Marianny zapadła w śpiączkę po zakrztuszeniu. Od tamtej pory Marianna Janczarska oraz jej mama walczą o lepszą przyszłość dla ludzi dotkniętych śpiączką oraz ich rodzin.

Córka Ewy Błaszczyk pokonała przeciwności losu!

Janczarska nie ukrywa faktu, że została boleśnie doświadczona przez los. Jej ojciec zmarł na początku 2000 roku. Była to pierwsza z rodzinnych tragedii, z którymi musiała zmierzyć się młoda Marianna. W tym samym roku jej siostra, Ola Janczarska, zapadła w śpiączkę po tym, jak zakrztusiła się tabletką. Wskutek tego Ewa Błaszczyk i młoda Marianna Janczarska przeżyły kolejną traumę.

Janczarska nie pozwoliła jednak, by te trudności pokrzyżowały jej plany na przyszłość. Na początku postanowiła walczyć o miejsce w warszawskiej Akademii Teatralnej. Niestety również w tym przypadku los nie był dla niej łaskawy. Marianna została skreślona z listy studentów. Zdeterminowana dziewczyna postanowiła z uporem walczyć o swoją przyszłość i dziś może pochwalić się występami w wielu produkcjach filmowych i serialowych, a także udziałem w premierach teatralnych.

W międzyczasie Janczarska zdobyła wykształcenie dziennikarskie, wzbogacając swoje CV o kolejne pozycje. Nie ma więc wątpliwości, że córka Ewy Błaszczyk jest osobą o wielu talentach.

Niedawno okazało się, że młoda gwiazda długo skrywała w sobie smykałkę do projektowania ubrań. Pewien czas temu córka Ewy Błaszczyk  ruszyła z firmą odzieżową. Na instagramowym profilu marki pojawił się wpis, w którym gwiazda pozwoliła się poznać obserwującym. Fani aktorki przyjęli jej nowy pomysł z dużym entuzjazmem. Wygląda na to, że Janczarska świętuje już pierwsze sukcesy.

Gwiazda nie zamierza jednak poprzestać na tym, co już zdołała osiągnąć. W przerwach pomiędzy prowadzeniem fundacji, pracą nad nową marką ubrań i aktorstwem, młoda Janczarska znajduje także czas, by oddać się pisarstwu.

Marianna Janczarska próbowała zmienić nazwisko

Okazuje się jednak, że dziewczyna długo nie mogła pogodzić się z faktem, że wiecznie oceniana jest jako dziecko sławnej aktorki, a także przez pryzmat rodzinnej tragedii. W tajemnicy przed matką próbowała nawet zmienić nazwisko.

"Irytowało mnie to, że ktoś może komentować moje życie. (...) Żeby nie dopuścić do tego, żeby ktoś skojarzył mnie z mamą, to próbowałam zmienić imię i nazwisko, nieoficjalnie, ale na potrzeby jakiegoś projektu. Niestety okazało się to nielegalne, bo musiałam podać numer dowodu osobistego i PESEL, więc nie udało się" - wyznała po latach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL