Maria Dębska i Alicja Bachleda-Curuś w podobnych stylizacjach

Maria Dębska jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Niedawno premierę miał film "Bo we mnie jest seks", w którym wcieliła się w Kalinę Jędrusik. Na premierze ubrała biały garnitur. Stylizacje tego typu cieszą się obecnie dużą popularnością. W podobnej pojawiła się również Alicja Bachleda-Curuś.

Maria Dębska i Alicja Bachleda-Curuś w takich samych stylizacjach?

Czasami niewiele wystarczy, by wszystko uległo zmianie. Wie o tym każdy, kto interesuje się modą. Dodatki mogą sprawić, że ta sama kreacja zyskuje zupełnie inny charakter. Czy tak możemy powiedzieć o modowych wyborach Marii Dębskiej i Alicji Bachledy-Curuś?

Obie panie postawiły na biel. Luźne garnitury na ściance prezentują się elegancko i efektownie. Widać też, że strój zdecydowanie należy do wygodnych. A luźny krój nie odbiera aktorkom kobiecości. Wręcz przeciwnie! 

Alicja Bachleda-Curuś do spodni i marynarki dodała białą bluzkę i szpilki zakończone szpicem. Maria Dębska postanowiła zaś zapiąć garnitur i zrezygnować z topu, odsłaniając głęboki dekolt. Do kreacji wybrała sandałki. Która stylizacja bardziej Wam się podoba?

Reklama

Maria Dębska: Jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia 

Maria Dębska i Alicja Bachleda-Curuś w białych garniturach

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy