Marcin Rogacewicz szuka pracownika do swojego warzywniaka!

Marcin Rogacewicz popularność zyskał dzięki występom w serialach. Dotychczas mogliśmy go oglądać m.in. w "Na dobre i na złe", "Koronie królów", czy "Na Wspólnej". Aktor nigdy nie ukrywał jednak, że aktorstwo jest dla niego głównie sposobem na zarobienie pieniędzy i utrzymanie rodziny. Kiedy podczas pandemii jego sytuacja finansowa się pogorszyła, postanowił wystartować z własnym biznesem. Gwiazdor otworzył warzywniak i w ostatnim czasie ogłosił, że do swojego sklepu poszukuje pracownika. Ulubieniec widzów wymienił nawet najważniejsze wymagania. Jakie? Szczegóły poniżej!

Marcin Rogacewicz żadnej pracy się nie boi

Aktor w wielu wywiadach przyznawał, że nie obawia się ciężkiej pracy. Przed pandemią nie mógł narzekać na brak aktorskich wyzwań. Jednak dość szybko się to zmieniło. Rogacewicz postanowił znaleźć bardziej pewne zajecie, by zapewnić swojej rodzinie finansową stabilność. Zdecydował się na założenie własnego warzywniaka. Sklep "U aktora" znajduje się na warszawskim Żoliborzu. W rozmowie z "Rewią" przyznał, że już od dawna o tym myślał. Pandemia tylko go przyśpieszyła jego decyzję.

"Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzenia" - przyznał. Dodał również, że początki wcale nie były łatwe. Budka którą kupił nie nadawała się do niczego. Drugą zbudował praktycznie od zera.

Reklama

Pracownik do warzywniaka poszukiwany

Obecnie jego biznes kwitnie i aktor nie może już sobie poradzić z nawałem obowiązków. W związku z tym na instagramowym profilu sklepu zamieścił ogłoszenie, że szuka pracownika. Mężczyzna zamieścił w treści najważniejsze wymagania. Szuka osoby, która pokocha sklep oraz owoce i warzywa tak samo jak on oraz jest uczciwa.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Rogacewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy