Marcin Hakiel zaręczony z Dominiką? Były mąż Kasi Cichopek przerwał milczenie

Marcin Hakiel zaręczony? Taka informacja krążyła po mediach plotkarskich od kilku dni. W końcu sam zainteresowany zabrał głos w tej sprawie. Co powiedział?

Marcin Hakiel zaręczony? Tancerz zabrał głos

Popularny tancerz w  rozmowie z "Faktem" przyznał, że jest zaręczony! Potwierdziła to również obecna przy nim Dagmara Kaźmierska - jego taneczna partnerka z nowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

W rozmowie z "Faktem" Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska, której największą popularność przyniósł jej program "Królowe życia", rozmawiali o produkcji "Dagmara szuka męża". Celebrytka powiedziała, że może tancerz zostanie jej doradcą.

Reklama

"To nie będzie mój kandydat na męża. On ma już Dominikę" - powiedziała. "Już mam narzeczoną" - potwierdził Hakiel. "On ma narzeczoną. Super dziewczyna" - dodała Kaźmierska.

Dominika nie ukrywa swojej tożsamości i chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych u boku znanego tancerza. Para chętnie bryluje podczas branżowych imprez. Swoje wyjścia dokumentują na Instagramie.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek

Marcin Hakiel  przez ponad 14 lat był mężem Katarzyny Cichopek, która dziś układa sobie życie z Maciejem Kurzajewskim. Hakiel i Cichopek rozstali się w 2022 roku. Mają dwójkę dzieci, które wspólnie wychowują.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy