Marcin Hakiel w młodości wyglądał jak włoski amant? To przez włosy!

W ostatnich latach możemy obserwować ogromną przemianę, jaką przeszedł Marcin Hakiel. Nie tylko zmienił swoją celebrycką postawę, ale przede wszystkim wygląd. Teraz zazwyczaj ma gładko ogoloną głowę, jednak nie zawsze tak było.

Odkąd Marcin Hakiel rozpoczął swój związek z Dominiką, nieustannie po sieci krążą spekulację, jak rozwinie się ten związek. Jednak para podchodzi do rozwoju swojej relacji na spokojnie, co nie ogranicza ich w dzieleniu się wspólnymi chwilami, zwykłą codziennością, albo zabawnymi wspomnieniami.

W ostatnich latach możemy obserwować ogromną przemianę, jaką przeszedł Marcin Hakiel. Nie tylko zmienił swoją celebrycką postawę, ale przede wszystkim wygląd. Teraz zazwyczaj ma gładko ogoloną głowę, jednak nie zawsze tak było. były czasy, gdy wyglądał całkowicie inaczej!

Reklama

Marcin Hakiel jak włoski amant?

Być może wielu już zapomniało, jak w młodości wyglądał znany tancerz. Teraz widujemy Marcina Hakiela ogolonego na gładko, jednak nie zawsze tak było. Dominika opublikowała archiwalne zdjęcie partnera — widać ogromną zmianę! Kobieta pozwoliła sobie na komentarz: 

"Błagam, nigdy więcej długich włosów." 

Pamiętacie jeszcze Marcina Hakiela z długimi włosami? Drobne przypomnienie z premiery filmu "Dirty Dancing 2"!

Zobacz też: "Farma": jesteśmy tuż przed finałem. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy