Marcin Bosak zostawił żonę dla Marii Dębskiej
Marcin Bosak spędził u boku swojej pierwszej żony dwanaście lat. Ma z nią dwóch synów i przez długi czas wydawało się, że tworzy ze swoją wybranką parę idealną. To okazało się tylko iluzją.
Zobacz również:
Kiedy gwiazdor "M jak miłość" został zauroczony przez Marię Dębską, bez zastanowienia porzucił swoje dawne życie i zamarzył o spędzeniu przyszłych lat u boku koleżanki po fachu. Media rozpisywały się o skandalu. Bosak i Dębska niewiele robili sobie z doniesień i cieszyli się swoim nowym związkiem. Na drodze do ich szczęścia nie stanęła nawet pandemia. W 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i zaczęli budować swoje wspólne życie.
Marcin Bosak i Maria Dębska są już po rozwodzie
Głosy mówiące o skandalu, w którym wzięli udział, ledwo zdążyły przycichnąć, kiedy o gwiazdorskiej parze znów zrobiło się głośno. Tym razem media pisały o zdradzie, której rzekomo dopuściła się Dębska. Z doniesień wynikało, że to właśnie stało się powodem kryzysu w jej małżeństwie. Inne źródła podawały, że Bosak i Dębska próbowali ratować swój związek, zapisując się na terapię. To jednak nie przyniosło spodziewanych efektów i finalnie zdecydowali się na rozwód.

Teraz w mediach pojawiła się informacja, że małżeństwo Bosaka i Dębskiej to już przeszłość.
Aktorska para rozwiodła się w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi podczas pierwszej rozprawy, 1 marca
Zobacz też:
Gwiazda "Barw szczęścia" jeździ "Babskim Konwojem" do Ukrainy!









