Marcin Bosak i Maria Dębska obok siebie na imprezie? "Nie będziemy rozmawiać o tym"

Kiedyś nikogo nie dziwiło, że Maria Dębska i Marcin Bosak siedzą obok siebie w kinie czy podczas rożnych eventów. Teraz, kiedy para jest po rozwodzie, media robią z tego sensację. Co na to aktor? "Nie będziemy rozmawiać o tym" - mówi Bosak.

Maria Dębska i Marcin Bosak: Szybki ślub, szybki rozwód

W połowie 2022 roku media obiegła informacja, że Maria DębskaMarcin Bosak się rozwodzą. Było to o tyle zaskakujące, że aktorska para była małżeństwem zaledwie od 2020 roku.

Marcin Bosak spędził u boku swojej pierwszej żony dwanaście lat. Ma z nią dwóch synów. Kiedy zauroczył się Marią Dębską, bez zastanowienia porzucił swoje dawne życie. Media rozpisywały się o skandalu. Bosak i Dębska niewiele robili sobie z doniesień i cieszyli się swoim nowym związkiem. Ślub wzięli w 2020 roku. Szczęście nie trwało długo.

Reklama

W połowie 2022 roku media pisały o zdradzie, której rzekomo dopuściła się Dębska. Z doniesień wynikało, że to właśnie stało się powodem kryzysu w jej małżeństwie. Inne źródła podawały, że Bosak i Dębska próbowali ratować swój związek, zapisując się na terapię. To jednak nie przyniosło spodziewanych efektów i finalnie zdecydowali się na rozwód.

Dzisiaj małżeństwo Bosaka i Dębskiej to już przeszłość.

"Miałam taki moment, pamiętam, tuż po rozwodzie, że sobie pomyślałam: "Boże, czemu mi nie wyszło?". Czułam się, wiesz, że przegrałam. Mimo że miałam 31 lat, to myślałam, że to jest koniec" - wyznała Dębska w rozmowie z Magdą Mołek.

Bosak o Dębskiej: "Nie będziemy rozmawiać o tym"

Niedawno plotkarskie media odnotowały, że na jednej z imprez w tym samym rzędzie siedział Bosak i Dębska. Poproszony o komentarz na temat aktualnych relacji z byłą żoną, aktor powiedział: "Nie zauważyłem, żeby się pojawiła. Nie będziemy rozmawiać o tym".

"Widzę, że Marysia się nie wypowiada, ja też się nie będę wypowiadał, więc tak to zostawmy. Darzę Marysię olbrzymim szacunkiem. Nie wiem, na ile plotki, które są w ogólnym obiegu, są potwierdzone, ale generalnie życzę jej jak najlepiej' - dodał taktownie Bosak.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy