Reklama

Marcelina Ziętek w bikini. Ukochana Piotra Żyły rozgrzała fanów

Marcelina Ziętek opublikowała nagranie, które niemal błyskawicznie przyciągnęło wzrok fanów. W sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów i płomiennych reakcji. Chwila wypoczynku, basen i prażące promienie słońca - tak młoda aktorka korzysta z zapierającej dech w piersiach pogody.

Marcelina Ziętek: Kariera, Instagram, związek

Marcelina Ziętek zdobyła rozpoznawalność dzięki działalności na aktorskiej scenie. Od 2017 do 2022 roku młoda artystka pojawiała się na planie produkcji "19+". Wówczas wcielała się w postać serialowej Kai Jarosik. 24-latka aktywnie prowadzi także swój profil w mediach społecznościowych. Publikowane przez nią treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internetowej publiczności. Na samym Instagramie obserwuje ją już prawie 100 tys. użytkowników sieci.

W wirtualnej galerii zdjęć aktorki nie brakuje materiałów ukazujących kulisy jej życia prywatnego i zawodowego. Marcelina Ziętek chętnie opowiada o swoich planach, dzieli się przemyśleniami i chwilami spędzonymi w domowym zaciszu. Prywatnie związana jest z polskim skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. I choć obecnie nie występuje przed kamerą, media z zainteresowaniem śledzą jej kolejne projekty i urywki z dnia codziennego.

Reklama

Sportowiec i młoda artystka oficjalnie potwierdzili swój związek w czerwcu zeszłego roku. O ich relacji plotkowano jednak jeszcze dwa lata temu.

Marcelina Ziętek w skąpym bikini

24-latka stara się, aby nowe publikacje pojawiały się na jej profilu dość regularnie. Obserwatorzy mają okazję zobaczyć efekty współprac z różnymi markami, ale także dowiedzieć się, jak ukochana Piotra Żyły spędza swój wolny czas. Marcelina Ziętek cieszy się piękną, słoneczną pogodą i w ramach chwili odpoczynku relaksuje się nad basenem.

Aktorka opublikowała krótkie wideo, na którym wypoczywa w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Nagranie opatrzyła hasztagami, wśród których znalazły się m.in.: "#holiday", "#onlygoodvibes", "#perfect". Skąpana w promieniach słońca - wskakuje do basenowej wody. Fani nie kryją swojego zachwytu.

"Wow, piękna", "Piękna i naturalna kobieta", "Cudowna dziewczyna" - prawili celebrytce komplementy internauci.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL