Marcelina Ziętek na randce z Piotrem Żyłą. "Kiedy chodzisz z Lotnikiem" [wideo]

Marcelina Ziętek pokazała na Instagramie nowe wideo, które powstało podczas jej romantycznego spotkania z Piotrem Żyłą. Skoczek narciarski wybrał dość oryginalne miejsce, a wszystko "zdradza" pewne nagranie. "Kiedy chodzisz z Lotnikiem, a on pokazuje ci, jak to jest latać" - napisała celebrytka.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na randce

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek stanowią jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Młoda aktorka, występująca m.in. w serialu "19+" i skoczek narciarski przez długi czas nie potwierdzali bowiem doniesień na temat łączącej ich relacji. Wszystko zmieniło się w połowie zeszłego roku, kiedy to para zaczęła publikować w mediach społecznościowych pierwsze wspólne zdjęcia.

Od tamtej pory Piotr Żyła i Marcelina Ziętek od czasu do czasu "przemycają" do sieci informacje dotyczącej ich związku. Niedawno para udała się na wyjątkową wyprawę: sportowiec i jego partnerka odwiedzili miejsce, w który mogli sprawdzić się w... lataniu!

Reklama

Marcelina Ziętek opublikowała na Instagramie krótkie nagranie przedstawiające jej zmagania w tunelu aerodynamicznym. Jak jej poszło? Odpowiedź przynosi wideo poniżej!

Marcelina Ziętek nie kryje emocji na Instagramie

Marcelina Ziętek nie zapomniała o opisie, w którym pośrednio odniosła się także do jej relacji z Piotrem: "Kiedy chodzisz z Lotnikiem, a on pokazuje ci, jak to jest latać".

Na nagraniu widać, że serialowa Kaja Jarosik z "19+" podczas pobytu w tunelu radziła sobie bardzo dobrze. Pełni uznania dla jej wyczynu byli internauci, którzy pozostawili po sobie "ślad" w postaci "wirtualnych serduszek" i komentarzy.

"Ale to piękne", "Cudownie!", "Ogień!", "Szczęścia, kochani. Pasujecie do siebie" - piszą użytkownicy.

Jak widać, Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wybrali dość oryginalne miejsce na jedną z randek. Co sądzicie o takim pomyśle?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Marcelina Ziętek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama