Marcelina Zawadzka na Bali! Kusi w samym bikini

Marcelina Zawadzka wybrała się na Bali, gdzie zorganizowała sobie krótkie wakacje. Gwiazda korzysta z pięknej pogody i chwali się nowymi zdjęciami w bikini. Uwagę fanów jednak, bardziej niż zgrabne ciało modelki, przyciągnęła biżuteria, którą zawiesiła na... nosie. Jak prezenterka zareagowała na zaczepki internautów?

Marcelina Zawadzka zaprezentowała nietypową biżuterię

Marcelina Zawadzka rozpoczęła medialną karierę od zdobycia tytułu Miss Polonia w 2011 roku. Piękna modelka przez wiele lat była związana z Telewizją Polską. Dla publicznego nadawcy prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie", "Bake Off - Ale ciacho!" czy "The Voice of Poland". Pod koniec ubiegłego roku przeszła do Polsatu, gdzie została prowadzącą nowego show pt. "Farma". W międzyczasie gwiazda uczestniczyła w "Tańcu z Gwiazdami" i "Dance Dance Dance".

Reklama

Od dłuższego czasu gwiazda każdą wolną chwilę poświęca na podróżowanie. Niedawno po raz pierwszy wybrała się na Bali i nie ukrywa, że wyspa ją oczarowała. Prezenterka na Instagramie na bieżąco relacjonuje swoją podróż, chwaląc się zdjęciami w bikini. Modelka zapozowała na tle roślinności i w opisie krótko podzieliła się wrażeniami z wycieczki. 

- Mój pierwszy raz tutaj. Wyspę i moje przemyślenia o niej opiszę później, jak zbiorę więcej informacji, ale to, co mogę już powiedzieć to genialna architektura i piękne wnętrza! Detale w rzeźbieniu w drewnie tak zachwycające i zastanawiające, ile to mogło trwać i piękna, gęsta dżungla, gdzie tylko nie spojrzysz. No i uśmiechnięci ludzie - napisała.

Fani nie kryli zachwytu nowymi fotografiami gwiazdy. Sporo miejsca w komentarzach poświęcili jednak biżuterii, która dość mocno przykuwa uwagę. Chodzi o łańcuszek, który modelka zawiesiła sobie na nosie. 

"A czemu masz ten łańcuszek na nosku?";

"Taka tam moda? O co chodzi z tym łańcuszkiem na twarzy?" - pytali fani.

Na odpowiedź prezenterki długo nie trzeba było czekać. Zawadzka przyznała, że jest to element balijskiej mody. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy