Małgorzata Socha zaskoczyła wyznaniem. Chodzi o majątek!

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda "Przyjaciółek" cieszy się ogromną sympatią widzów. Fani uwielbiają ją za jej naturalność oraz pogodę ducha. Chociaż aktorka jest aktywną użytkowniczką Instagrama, to stara się przy tym chronić prywatność swoich dzieci oraz męża. Z Krzysztofem Wiśniewskim tworzą zgodne małżeństwo już od 14 lat. Ostatnio gwiazda zdradziła, jak w ich związku rozwiązane są... kwestie finansowe.

"Każdy ma swoje konta. Jednocześnie nie mamy przed sobą tajemnic finansowych, bo to nie o to chodzi. Mamy osobne konta, żyjemy wspólnie, ale mamy niezależność finansową. Każde z nas ma taką pewność siebie w tym związku, bo czujemy się równoprawni. Nie ma czegoś takiego, że ktoś jest lepszy, gorszy i pod kogoś musimy się układać. To jest akurat bardzo zdrowe" - wyznała Małgosia Socha w rozmowie z "JastrząbPost". 

Małgorzata Socha o tym, kto płaci rachunki

To nie pierwszy raz, gdy aktorka podzieliła się szczegółami funkcjonowania gospodarstwa domowego. Kilka lat temu w rozmowie z "Twoim Stylem" gwiazda zdradziła, że to mąż płaci w ich domu rachunki. "Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego! To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas" - powiedziała wtedy. 

Reklama

Kim jest mąż Małgosi Sochy?

Krzysztof Wiśniewski jest absolwentem politechniki i pracuje w zawodzie jako inżynier. "Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą" - mówiła w rozmowie z "Vivą!".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy