Małgorzata Socha z mężem. Aktorka pokazała wspólne zdjęcie z sylwestra

Nie tak często można zobaczyć zdjęcia Małgorzaty Sochy z mężem. Na Instagramie aktorki pojawiły się właśnie fotografie z sylwestrowej imprezy, na których widać szczęśliwą parę.

Małgorzata Socha z mężem na Instagramie


Na Instagramie Małgorzaty Sochy z pojawiły się zdjęcia z Sylwestra, którego aktorka spędziła u boku męża w hotelu Kasprowy w Zakopanem.

Profil aktorki na Instagramie obserwuje aż milion osób. Właśnie trafiły tam zdjęcia z imprezy sylwestrowej. Socha niezbyt często pokazuje męża na zdjęciach, ale tym razem zrobiła wyjątek. Na zdjęciu widać aktorkę w czarnej, połyskującej od cekinów kreacji oraz jej męża w eleganckim czarnym garniturze.

"Odliczamy" - napisała Socha pod zdjęciem.

Reklama


Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski: Historia ich miłości

Mężem Małgorzaty Sochy jest Krzysztof Wiśniewski. Para wzięła ślub 5 lipca 2008 roku i doczekała się trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława.

Małżonkowie poznali się nad morzem w 1996 roku. Socha miała wtedy zaledwie 16 lat i przyjechała do nadmorskiego kurortu razem z rodzicami. 3 lata starszy Wiśniewski był ratownikiem na jednej z plaż.

"To była wakacyjna miłość" - wspominała w jednym z wywiadów. Gdy spotkali się po raz pierwszy, każde z nich miało zupełnie inny pomysł na życie, dzieliło ich wiele kilometrów. Pochodzili z innych miast i po wakacjach każde z nich rozjechało się w inną stronę. Ona do Warszawy, on do Piły.

Spotykali się z innymi ludźmi, ale czas pokazał, że byli sobie przeznaczeni. Socha zdała w tym czasie do szkoły teatralnej, Wiśniewski na politechnikę. Po studiach Wiśniewski zdecydował się przenieść do Warszawy. Wtedy ich uczucie wybuchło naprawdę. Dali sobie szansę i zostali parą.

Krzysztof Wiśniewski jest absolwentem politechniki i pracuje w zawodzie jako inżynier.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy