Małgorzata Rozenek-Majdan: Z telewizji do polityki? Zaskakujące doniesienia na temat gwiazdy TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Mimo że od niedawna jest nową prowadzącą programu "Dzień dobry TVN" i ma w związku z tym sporo nowych obowiązków, wciąż bardzo aktywnie działa na rzecz podnoszenia świadomości i szerzenia wiedzy na temat metody in vitro. Coraz częściej mówi się też, że swoją aktywność za jakiś czas ma szansę przenieść do... Europarlamentu.

Małgorzata Rozenek-Majdan europosłanką?

Małgorzata Rozenek-Majdan to kobieta instytucja - mama, żona, prezenterka, bizneswoman i jedna z najbardziej popularnych influencerek w Polsce. Swoją karierę medialną postanowiła przekuć w potrzebne działania społeczne, podnoszące świadomość leczenia niepłodności w Polsce. Celebrytka jest założycielką fundacji działającej na rzecz in vitro i coraz częściej widywana jest w obecności czołowych polityków opozycji. 

Małgorzata zaangażowała się w kampanię "In Vitro to ludzie. Tak dla In Vitro" i zbiera podpisy do projektu ustawy obywatelskiej. Jej działania docenili Donald Tusk i Ewa Kopacz. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że marzenia Małgorzaty Rozenek-Majdan sięgają znacznie wyżej niż telewizyjnego studia DDTVN i zamierza startować do Europarlamentu. Ile w tym prawdy? Póki co, trudno zawyrokować.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan: Kariera

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się w Warszawie 1 czerwca 1978 roku (choć data ta była wielokrotnie podważana przez różne media i stała się powodem żartów nawet ze strony samej aktorki). Jest córką Stanisława Kostrzewskiego, ekonomisty związanego z partią polityczną PiS, i Zofii Kostrzewskiej. Ma starszego o pięć lat brata Michała, który jest tancerzem baletowym.

W 1997 roku Rozenek-Majdan ukończyła szkolę baletową, do której chodziła przez niemal dekadę. Nie zdecydowała się jednak kontynuować kariery w tym kierunku. Wybrała studia prawnicze. Jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Została również doktorantką na tym wydziale.

W 2012 roku Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła karierę telewizyjną od prowadzenia polskiej wersji brytyjskiego programu "Perfekcyjna Pani Domu".  

Po "Perfekcyjnej Pani Domu" jej kariera telewizyjna nabrała tempa. Była jurorką w programie "Bitwa o dom", prowadziła programy "Piekielny hotel" oraz "Projekt Lady". Oglądaliśmy ją też w "Azja Express" oraz "Iron Majdan". W programie "Rozenek cudnie chudnie" gwiazda pokazywała zaś, jak traci kilogramy po ostatniej ciąży. 

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy