Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się świątecznym wystrojem domu. "Bajecznie"

U Małgorzaty Rozenek-Majdan czuć magię świąt! Na Instagramie opublikowała nagranie, na którym pokazała wystrój swojego domu. Internauci są pod wrażeniem i zastanawiają się, jak wiele pracy stoi za wypracowaniem takiego efektu, który porównują do "polskiej wersji Kevina".

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała dom

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się nagranie wprost z jej domu. Celebrytka zdecydowała się pokazać swoim obserwującym, jak przystroiła wnętrze na Święta. Nie zabrakło wszystkich symboli magicznego czasu, czyli gwiazd, światełek, czerwonych poduszek, reniferów, śnieżnych kul i skarpet przy kominku. 

W honorowym miejscu stanęła oczywiście piękna choinka, przyozdobiona bombkami, kokardami i światełkami. Całość wygląda jak z najpiękniejszej, świątecznej bajki! Oto, co na temat efektu końcowego powiedzieli internauci:

Małgorzata Rozenek – Instagram

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi 1,5 miliona osób. To właśnie tam celebrytka zamieszcza kadry związane z jej życiem prywatnym, podróżami czy też pracą – Internet to niejedyne medium, w którym się udziela. 

Od sierpnia, razem z Krzysztofem Skórzyńskim, tworzy parę w programie "Dzień Dobry TVN". Wcześniej największą popularność przyniosła jej produkcja "Perfekcyjna Pani Domu", chociaż prowadziła też "Projekt Lady". Oprócz tego jest aktywna działaczką społeczną, która uwielbia brać udział w rozmaitych akcjach charytatywnych. Prywatnie jest żoną Radosława Majdana, a także matką trzech synów – Henryka, Tadeusza i Stanisława.

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama