Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z partnerką syna

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Zamieszcza na nim zdjęcia z planów filmowych oraz prywatnych chwil. Niedawno pokazała, jak spędziła czas z partnerką młodszego syna. "Cudne kobiety" - można przeczytać w komentarzach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Dzieci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka, którą serialowa publiczność pokochała za rolę Grażyny Lubicz w "Klanie". Sama gwiazda występuje w telewizyjnej produkcji od samego początku, a jej bohaterka stworzyła ciepły dom dla trójki dzieci: Bożeny, Maćka i Kasi. Prywatnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska to mama aż piątki pociech: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny oraz Ksawerego. 

Aktorka wraz z mężem - Pawłem Królikowskim - przez lata tworzyła jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Sporym ciosem dla rodziny Królikowskich była śmierć aktora: Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku.

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od kilku lat doskonale sprawdza się także w roli... babci! W 2019 roku na świecie pojawił się Józef - syn Jana Królikowskiego i aktorki Joanny Jarmołowicz. Z kolei w lutym br. była już partnerka Antoniego - Joanna Opozda - urodziła chłopca, który otrzymał imię Vincent. Małgorzata Ostrowska-Królikowska raczej stroni od szczegółowego publikowania informacji na temat jej życia prywatnego. Teraz jednak uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej relacji z partnerką Jana, publikując wspólne fotografie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Jarmołowicz na nowych zdjęciach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Joanna Jarmołowicz wzięły udział w sesji fotograficznej przy okazji współpracy z pewną marką. Zdjęcia przedstawiające uśmiechnięte panie spędzające razem czas przy kawie znalazły się na instagramowym profilu aktorki znanej z "Klanu", a towarzyszył im krótki opis: "Po powrocie z krótkiego urlopu spotkanie i kawa z @asiajarmolowicz. Mamy tyle do omówienia...".

Obie panie wybrały kolorowe stroje, a na ich twarzach malowały się promienne uśmiechy. Nic więc dziwnego, że energia bijąca z fotografii trafiła prosto w serca użytkowników sieci! "Pięknie razem wyglądacie", "Cudne kobiety", "Najfajniejsza kobieta na świecie", "Piękne, uśmiechnięte babki" - można przeczytać w komentarzach. Joanna Jarmołowicz także często pojawia się w telewizyjnych projektach - już wiadomo, że grana przez nią bohaterka - Halinka - będzie w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"! Czekacie na kolejne epizody serialu?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy