Małgorzata Heretyk pozuje z córką. "Jaka ona już duża"

Małgorzata Heretyk-Musiał podzieliła się na Instagramie kolejnymi zdjęciami z córką. W komentarzach nie zabrakło miłych słów. "Wow. Ale już duża dziewczynka. Słodkości" - komentują internauci.

Małgorzata Heretyk-Musiał na zdjęciu z córką

W niedzielę Małgorzata Heteryk-Musiał dodała na Instagrama kolejne zdjęcia z córką w roli głównej. Aktorka znana z serialu "19+" pozuje na nich przed lustrem, trzymając w rękach małą Nel. 

Na rozczulające kadry natychmiast zareagowali internauci. Pod najnowszym postem 29-letniej aktorki błyskawicznie pojawiły się komentarze. Część obserwatorów dostrzegła, że pociecha szybko rośnie. Niektórzy już zastanawiają się, do którego rodzica jest bardziej podobna.

Małgorzata Heretyk-Musiał: Instagramowy profil aktorki śledzi ponad 500 tys. osób

Dzięki niemu Małgorzata Heretyk-Musiał pozostaje w stałym kontakcie ze swoim fanami. Poza tym chętnie opowiada obserwatorom o prywatnym i zawodowym życiu. Gdy zaszła w ciążę, zaczęła publikować mnóstwo wpisów dotyczących macierzyństwa. Nie zmieniło się to także po narodzinach córki. 

Reklama

Gwiazda serialu "19+" często dzieli się w social mediach szczęściem, jakie daje jej pociecha. Małgorzata od czasu do czasu odpowiada również na pytania internautów dotyczące wychowywania dzieci.

Małgorzata Heretyk-Musiał – kariera i życie prywatne

29-letnia dziś aktorka rozpoczynała karierę w mediach od roli w paradokumencie TVN pt. "Szkoła". Największa rozpoznawalność przyniósł jej jednak serial "19+", w którym zagrała główną bohaterkę – Melanię Trzeciak. Na planie tej produkcji poznała swojego przyszłego męża, Ernesta Musiała, z którym ponad dwa lata temu wzięła ślub. W lipcu zeszłego roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Nel.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Heretyk | Ernest Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy