Maja Bohosiewicz uderza w polityków! "Nie mieści mi się to w głowie"

Maja Bohosiewicz zdecydowała się zabrać głos w sprawie "ustawy Kamilka". Aktorka opublikowała na Instagramie wpis, w którym mocno skrytykowała polityków Konfederacji i zwróciła się do wyborców. "Zapamiętajcie te nazwiska" - napisała.

Maja Bohosiewicz karierę aktorską zaczynała w 2008 roku od występu w serialu "Londyńczycy". W kolejnych latach można było ją oglądać w innych popularnych polskich serialach - "M jak miłość", "Julia", "Na dobre i na złe", czy "Za marzenia". Od dłuższego czasu aktorka na ekranach pojawia się jednak sporadycznie, skupia się natomiast na działalności influencerskiej. Bohosiewicz relacjonuje w mediach społecznościowych zarówno swoje poczynania zawodowe, jak i codzienne życie rodzinne. Często też zabiera głos w aktualnych sprawach. Ostatnio wypowiedziała się na temat "ustawy Kamilka". Jej post wywołał prawdziwą burzę!

Reklama


Maja Bohosiewicz uderza w polityków Konfederacji

"Ustawa Kamilka" to projekt, nazwany imieniem chłopca zakatowanego kilka miesięcy temu przez swojego ojczyma, który stanowi nowelizację Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Podczas głosowania w sejmie nowelizację poparli niemal wszyscy posłowie. Przeciwnych było jedynie jedenastu, w tym ośmiu członków Konfederacji. To właśnie działania posłów tego ugrupowania skłoniły aktorkę do wypowiedzi. 

"Wiecie, co jest niesamowite?! Że przeciwko zagłosowało ośmiu posłów Konfederacji: Konrad Berkowicz, Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Krystian Kamiński, Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Tuduj, Stanisław Tyszka, Michał Urbaniak. Tych ośmiu panów nie wstrzymało się od głosu, tylko jawnie powiedzieli, że są przeciwko dzieciom. Nie mieści mi się w głowie, że ktokolwiek z was mógłby zagłosować na Konfederację po takim kroku. Zapamiętajcie te nazwiska" - pisała Bohosiewicz na Instagramie. 

Post aktorki wywołał zażartą dyskusję w komentarzach. Część z jej obserwatorów zdecydowała się bronić wskazanych przez nią posłów, dowodząc, że głosowali oni przeciwko ustawie, a nie dzieciom. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy