Magdalena Różczka zostawiła męża dla innego mężczyzny!

Zanim Magdalena Różczka, czyli Julia Żurawska z "Tajemnicy zawodowej", związała się z Janem Holoubkiem, była żoną reżysera i scenarzysty Michała Marca, któremu urodziła córkę Wandę. Marzec nie chciał zgodzić się na rozwód, choć gdy aktorka złożyła pozew, była już po uszy zakochana w swym nowym partnerze i od tygodni z nim mieszkała.

Magdalena Różczka poznała Michała Marca na castingu do filmu, przy produkcji którego pracował jako reżyser obsady. Aktorka roli co prawda nie dostała, ale za to znalazła miłość...

Media wykrakały ich rozstanie

O swym związku z Michałem poinformowała media dopiero po ślubie. Para przysięgła sobie dozgonną miłość podczas wyprawy do Tanzanii. Wkrótce potem na świecie pojawiła się ich córka Wanda.

Niestety, miłość - na początku wielka i romantyczna - jaka ich połączyła, dość szybko się wypaliła. Plotkarskie media co kilka miesięcy obwieszczały koniec małżeństwa Magdy i Michała, a oni konsekwentnie zapewniali, że nic złego w ich związku się nie dzieje.

Reklama

- Boli mnie, że można bezkarnie wypisywać, co się komu podoba, a my nie mamy możliwości jakiejkolwiek obrony. I o ile kłamstwa dotyczą mnie, wliczam je w koszty mojego zawodu i jestem w stanie je znieść. Jeżeli natomiast dotyczą najbliższych mi osób, to się przeciwko temu buntuję. Michał to wspaniały człowiek i najlepszy ojciec na świecie - stwierdziła aktorka w wywiadzie latem 2012 roku.

Cztery miesiące później Magdalena wyprowadziła się z domu i złożyła w warszawskim Sądzie Okręgowym pozew rozwodowy. Cały czas nie chciała jednak potwierdzić oficjalnie, że jej małżeństwo rozpadło się po niespełna pięciu latach...

Zobacz też: Magdalena Różczka była protokolantką sądową

Miłość z planu "Lekarzy"

Czarne chmury nad związkiem aktorki i reżysera pojawiły się po raz pierwszy w czasie, gdy Magdalena pracowała w Toruniu na planie "Lekarzy". Właśnie wtedy - pod koniec 2011 roku - poznała Jana Holoubka, który odpowiadał za zdjęcia do nowego serialu TVN. Zaprzyjaźniła się z nim i nawet nie spostrzegła, kiedy sympatia przerodziła się w coś więcej.

Zdjęcia do dwóch pierwszych sezonów lekarzy trwały kilka miesięcy. Magda bardzo dużo czasu spędzała w Toruniu, a w swoim warszawskim mieszkaniu była gościem... Drogi jej i Michała Marca po prostu przestały się krzyżować, aż w końcu aktorka doszła do wniosku, że nie warto na siłę ratować związku, w którym miłość się wypaliła i który istnieje już tylko na papierze.

Michał Marzec nie chciał zgodzić się na rozwód i próbował walczyć o uczucie żony, ale Magda pozostała niewzruszona.

Zobacz też: Magdalena Różczka: Aż mi głupio się przyznawać

Magdalena Różczka i Jan Holoubek: Szczęście bez ślubu

Kiedy w 2013 roku odzyskała "wolność", była już pewna, że chce iść przez życie u boku Jana Holoubka. Rok później urodziła mu pierwszą córkę, a dwa lata temu drugą...

Dziś mówi o sobie, że jest bardzo szczęśliwa, bo spotkała mężczyznę, który dał jej to wszystko, o czym marzy każda kobieta - bezgraniczną miłość, poczucie bezpieczeństwa, stabilny dom i ciepło, bez których nie wyobraża sobie życia.

Jan Holoubek pokochał też córkę żony z jej pierwszego związku. Wanda Marzec w zeszłym roku zagrała jedną z ról w serialu "Rojst'97", do którego scenariusz napisał i który wyreżyserował właśnie Jan Holoubek.

Po rozwodzie z Magdaleną Różczką Michał Marzec - ku swojemu wielkiemu zadowoleniu - przestał być interesujący dla tabloidów. Wciąż pracuje przy produkcji filmów i seriali jako drugi reżyser oraz reżyser obsady.

Zobacz też: Magdalena Różczka: Najlepsze role

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Różczka | Jan Holoubek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy