Reklama

Magdalena Lamparska w ciąży! Aktorka pokazała się w obcisłej kreacji [zdjęcia]

Magdalena Lamparska zdradziła, że jest w ciąży. Na nowych zdjęciach aktorka dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda podzieliła się m.in. kadrem z klimatycznej sesji, pozując w obcisłej kreacji.

Magdalena Lamparska jest w ciąży

Magdalena Lamparska jest ciąży. Znana i ceniona aktorka, która wystąpiła w takich filmach jak m.in. "Porady na zdrady", "Poskromienie złośnicy" oraz erotycznych hitów "365 dni" i "365 dni: Ten dzień", właśnie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Reklama

Radosna nowina pojawiła się na Instagramie, a gwiazda z dumą zaprezentowała - będące już sporych rozmiarów - ciążowe krągłości, pozując na pierwszej fotografii w obcisłej kreacji.

Na drugim zdjęciu pojawił się również mąż Magdaleny Lamparskiej.

"Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania... na nowe życie" - napisała Lamparska.

"'Stan błogosławiony' nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje drogie panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie" - dodała aktorka.

Ojcem dziecka jest mąż aktorki - Bartek Osumek. Para ma już syna Tymoteusza, który przyszedł na świat w 2017 roku.

Ślub Magdaleny Lamparskiej i Bartka Osumka odbył się w czerwcu 2019 roku w Watykanie, w gronie najbliższych.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama