Reklama

Magdalena Lamparska jest w ciąży. Aktorka zdradza, jak się czuje

Choć kariera aktorska Magdaleny Lamparskiej rozwija się w zawrotnym tempie, gwiazda już wkrótce będzie musiała odpuścić kilka projektów. Kilka dni temu aktorka poinformowała bowiem, że już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Teraz natomiast zdradziła fanom, jak obecnie się czuje. Ciąża jej służy?

Magdalena Lamparska zostanie mamą

Magdalena Lamparska jest ciąży. Znana i ceniona aktorka, która wystąpiła w takich filmach jak m.in. "Porady na zdrady", "Poskromienie złośnicy" oraz erotycznych hitów "365 dni" i "365 dni: Ten dzień", kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Radosna nowina pojawiła się na Instagramie, a gwiazda z dumą zaprezentowała - będące już sporych rozmiarów - ciążowe krągłości, pozując na pierwszej fotografii w obcisłej kreacji.

Na drugim zdjęciu pojawił się również mąż Magdaleny Lamparskiej.

Mimo że aktorka pochwaliła się swoim szczęściem, o swoim obecnym stanie raczej wypowiada się niechętnie. Lamparska jest znana z tego, że stara się chronić swoją prywatność. Ostatnio, zapytana przez reporterkę "Party" o samopoczucie, potwierdziła jedynie, że czuje się dobrze.

Reklama

- Stan błogosławiony wymaga bardzo dużo cierpliwości i pokory, i też można powiedzieć w takim szacunku do kobiet, które starają się o swoje dzieci, albo straciły to dziecko, albo nie mogą zajść w ciążę, myślę sobie, że warto mówić nie tylko o radościach tego stanu, ale też o różnych innych - że nie każdy ma tę możliwość, żeby zostać matką. I dlatego wolę tę ciszę i spokój - dodała.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL