Magda Gessler opublikowała wideo, na którym tańczy. "Królowa jest tylko jedna"

Magda Gessler podzieliła się na Instagramie filmem z zamkniętej imprezy TVN. Na nagraniu można podziwiać celebrytkę w eleganckiej czerwonej kreacji, która tańczy na parkiecie. "Królowa jest tylko jedna" - komentują internauci.

Według medialnych doniesień niedawno odbyła się "przedramówkowa" impreza TVN. Na zamkniętym wydarzeniu gwiazdy i pracownicy stacji mieli świętować start wiosennego sezonu. W imprezie wzięło udział wielu celebrytów, m.in. Martyna Wojciechowska, Hubert Urbański czy Anita Werner. 

Dużą uwagę dziennikarzy przykuła jednak Magda Gessler, która tego wieczoru z pewnością była jedną z największych gwiazd parkietu.

Magda Gessler zaszalała na parkiecie. Jest wideo!

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" opublikowała nagranie ze wspomnianej imprezy. Możemy na nim zobaczyć restauratorkę podczas szalonego tańca na parkiecie. Do celebrytki w pewnym momencie dołączył się nawet... tancerz Jan Kliment!

Magda Gessler: Fani komentują. "Niezłe balety"

Reklama

Pod klipem zamieszczonym przez Magdę Gessler natychmiast posypały się komentarze. Wielu internautów nie mogło oderwać wzroku od tanecznych ruchów 69-latki. Niektórzy z nich zaproponowali jej nawet wspólny taniec!

Jeśli tęsknicie za "Kuchennymi rewolucjami", to mamy dla Was dobre wieści! 26. sezon programu startuje już 2 marca. Nowe odcinki będzie można oglądać w czwartki o 21:35.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama