Maciej Kurzajewski zrobił to w święta. Zbiera zasłużone gratulacje

"To nie był prima aprilis" - napisał 1 kwietnia w mediach społecznościowych Maciej Kurzajewski, zamieszczając wymowne zdjęcie. Partner Katarzyny Cichopek zaskoczył fanów i zebrał sporą porcję gratulacji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Podcast zamiast pracy w TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku 2024 roku pożegnali się z "Pytaniem na Śniadanie". Para została odsunięta od prowadzenia popularnego programu.

23 stycznia opublikowali specjalne pożegnanie w swoich mediach społecznościowych.

"Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu 'Pytanie na Śniadanie'. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. (...) Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program 'Pytanie na Śniadanie' ma sens" - napisali.

Reklama

Po zakończeniu wspólnej przygody z TVP para stworzyła podcast zatytułowany "Serio?". Dotąd ukazały się na YouTubie jego dwa odcinki.

Maciej Kurzajewski: To nie był prima aprilis

A jak uwielbiany w Polsce duet spędził minione święta? Jak się okazuje, nie próżnowali. Zwłaszcza Maciej Kurzajewski był niezwykle aktywny. W wielkanocny poniedziałek dziennikarz przejechał na rowerze aż pięćdziesiąt kilometrów. Dystans ten pokonał w niewiele ponad dwie godziny.

Imponującą trasą pochwalił się na swoim instagramowym koncie. "Najlepszy rowerowy poranek, kiedy lany poniedziałek to prima aprilis" - napisał Kurzajewski. "Kto jeszcze aktywnie spędzał święta?" - dodał, zbierając zasłużoną porcję gratulacji od fanów.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy