Maciej Kurzajewski odnajduje miłość za granicą! Czy Kasia będzie zazdrosna?

Maciej Kurzajewski obecnie przebywa w Nowym Jorku, gdzie jak się okazuje, rozbudził w sobie nowe uczucie. Czy Kasia ma o co się martwić?

Maciej Kurzajewski otrzymał niedawno propozycję prowadzenia serii koncertów kolęd dla Polonii, w różnych miastach USA. Pojechał tam za swoją ukochaną, Kasią Cichopek, która wraz z nim będzie uczestniczyła w tych wydarzeniach. Choć na jakiś czas musieli się rozdzielić.

Nowa miłość Kurzajewskiego

Jednak gdy dziennikarz został na chwilę sam, szybko znalazł sobie zajęcie i jak się okazuje, również nową miłość. Kurzajewski jest znany nie tylko z bycia komentatorem sportowym, ale również z bycia bardzo aktywnym fizycznie, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. 

Reklama

Nie inaczej jest w trakcie najnowszej podróży, podczas której Kurzajewski korzysta z możliwości biegania i to nie w byle jakim miejscu, bo w słynnym Central Parku. Podzielił się nie tylko zdjęciami, z tego pięknego parku, ale również otwarcie przyznał się do bycia zafascynowanym urokiem tego miejsca. 

Dziennikarz dodał kilka zdjęć na swojego Instagrama i opatrzył je opisem, które w pełni oddawało jego zachwyt. Tym razem słowa nie odnosiły się do jego ukochanej, Kasi Cichopek. 

Jak się okazuje, Kurzajewski nie dość, że kocha bieganie, to wygląda jeszcze na to, że zostawi swoje serce w Stanach. Miejmy jednak nadzieję, że Kasia Cichopek nie będzie zazdrosna o to wyznanie — przecież Nowy Jork to piękne miasto. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy