Reklama

"Love Island": Josie w wannie. Nie zdołała zakryć wszystkiego

Josie Kwaśniewska podzieliła się na Instagramie zmysłowym kadrem. Zwyciężczyni 5. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" opublikowała fotografię, na której pozuje okryta krótkim ręcznikiem. Materiał nie zdołał zakryć wszystkiego...

"Love Island. Wyspa miłości": Josie i Kuba razem po programie

Josie Kwaśniewska i Kuba Galica to para, która wygrała 5. edycję programu "Love Island. Wyspa miłości". Piękna blondynka od razu zawróciła w głowie "Góralowi", który postanowił zawalczyć o jej serce.

Misja ta została zakończona powodzeniem, a Kuba i Josie pielęgnowali swój związek przed kamerami, przy okazji zyskując sporą sympatię widzów. Miało to swoje przełożenie na wynik głosowania: w finale to właśnie oni zyskali najwięcej punktów, co dało im zwycięstwo.

Josie i Kuba wciąż są razem. Zakochani obecnie przebywają w Polsce, a ściślej: w Zakopanem, skąd pochodzi uczestnik show. Obydwoje aktywnie działają także w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się romantycznymi kadrami.

Reklama

Dodatkowo Josie dzieli się z internautkami obserwującymi jej instagramowy profil różnymi "tipami" i opiniami na temat rozmaitych produktów - właśnie tak było w przypadku najnowszego wpisu, w którym partnerka Kuby poleciła im pewien kosmetyk. Do swoich słów dodała również fotografię wykonaną w... wannie!

Josie z "Love Island" zmysłowo na Instagramie

Josie - okryta jedynie ręcznikiem - weszła do klimatycznej łazienki i zapozowała do zdjęcia. Wspomniany materiał wprawdzie zdołał zakryć znaczną część jej ciała, ale odsłonił m.in. zgrabne nogi oraz ramiona pięknej modelki. To jedno z pierwszych takich ujęć Josie po zwycięstwie w "Love Island", więc nic dziwnego, że niemal natychmiast zwróciło uwagę internautów.

"Ślicznie wyglądasz, miłość Ci służy", "Hot!", "Pięknie", "Najpiękniejsza" - można przeczytać pod wspomnianym postem.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL