Leszek Lichota i Ilona Wrońska: Od lat żyją bez ślubu. Co za tym naprawdę stoi?

Leszek Lichota i Ilona Wrońska są razem już niemal dwadzieścia lat. Gwiazdor "Znachora" wyznał niedawno, dlaczego nigdy nie zdecydowali się na ślub.

Przypominamy artykuł, który pierwotnie został opublikowany w sierpniu 2023 r.

Leszek Lichota i Ilona Wrońska: Wielka miłość na planie "Na Wspólnej"

Leszek Lichota i Ilona Wrońska poznali się w szkole filmowej, ale dopiero gdy spotkali się na planie serialu "Na Wspólnej", coś między nimi zaiskrzyło. W produkcji TVN-u aktorka w latach 2003-2018 wcielała się w Kingę Brzozowską, z kolei Leszek Lichota grał Grzegorza Ziębę od 2003 do 2009 roku. 

Po latach aktorka tak wspominała początki ich znajomości:

Reklama

Para doczekała się dwójki dzieci - Nataszy i Kajetana. Nigdy nie zdecydowała się jednak na związek małżeński, ponieważ oboje twierdzą, że nie jest im to potrzebne, aby żyć szczęśliwie.Aktor w rozmowie z magazynem "Grazia" określił wręcz małżeństwo jako "zbędną instytucję", która nie daje żadnej gwarancji na udane życie. Dodał, że przykładem na szczęśliwy związek bez sformalizowania jest jego relacja z Iloną.

"Jeśli któreś z nas wylądowałoby w szpitalu i to drugie miałoby utrudniony dostęp do dokumentów, wtedy okazałoby się, po co te formalności. Ale to bariery, które sami sobie narzucamy. Poza tą jedną sferą jestem naprawdę tradycyjny" - wspomniał w przytoczonym wywiadzie.

Leszek Lichota i Ilona Wrońska: Wspólny biznes

Wielką pasją Ilony i Leszka jest podróżowanie oraz odkrywanie najbardziej ukrytych zakątków w Polsce i na świecie. Swoje miejsce na ziemi znaleźli we wsi Jaśliska, gdzie kręcono film "Boże Ciało", w którym zagrał Leszek Lichota. To właśnie tam para zdecydowała się otworzyć własny biznes. Jaki? Odpowiedź nie jest taka oczywista. Para postawiła na niszową formę podróżowania i oferują noclegi w ramach glampingu. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Leszek Lichota | Ilona Wrońska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy