Reklama

Lenka i Jan Klimentowie ogłosili, że spodziewają się dziecka

Znana taneczna para, pochodząca z Czech, od sześciu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Teraz związek Lenki i Jana Klimentów, znanych z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", wchodzi w kolejną fazę - zostaną rodzicami. O tym, że w tym roku powitają na świecie pierwsze dziecko, poinformowali oboje w swoich mediach społecznościowych.

Lenka i Jan Klimen zostaną rodzicami

Lenka i Jan są parą od 2009 roku. Wiele osób dociekało, dlaczego wciąż nie mają dziecka. Nagminnie zadawano im kłopotliwe pytania.

"Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu: 'A kiedy dziecko?', 'Czy wy nie chcecie dzieci?', 'Dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?', 'Wy tylko o karierze myślicie, a o dzieciach nie', 'Macie w ogóle plany, żeby powiększyć rodzinę?' I tak dalej i dalej... przez kilka lat" - wspominają w poście, który Lenka i Jan umieścili na swoich profilach instagramowych.

Reklama

Teraz, kiedy ktoś zada im podobne pytanie, będą mogli udzielić jasnej odpowiedzi.

"Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o tak! Ale udało się. I w tym roku zostaniemy rodzicami!" - przekazali radosną nowinę, dołączając fotografie, na których trzymają zdjęcie USG.

Na koniec zwrócili się do obserwatorów z pewną prośbą.

"Jesteśmy przeszczęśliwi. Dla nas to cudowny czas, nasz czas. Prosimy tylko, abyście trzymali za nas kciuki, żebyśmy byli zdrowi, bo gratulacje dopiero, jak się urodzi" - napisali.

Lenka na swoim profilu dodała jeszcze kilka zdań: "Czuję się taka szczęśliwa i spełniona. I może nie do końca wiem, co nas czeka, ale cieszę się na to! Przed nami nowy etap i nowe życie. Myszki jeszcze nie kumają, ale będą najlepszymi kumplami na świecie".

Tymi myszkami są dwa psy rasy papillon należące do Klimentów, Romeo i Benjamin.

48-letni Jan i o 15 lat od niego młodsza Lenka nie mają dzieci z poprzednich związków. Kliment był wcześniej żonaty ze szwajcarską tancerką Laurą Stefanie Hafner. Lenka i Jan poznali się - jakżeby inaczej - na sali tanecznej. On był jej nauczycielem. Lenka miała wtedy 17 lat. Parą zostali kilka lat później.

Niedawno inna znana z "Tańca z Gwiazdami" para tancerzy ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Hanna Żudziewicz i jej partner - Jacek Jeschke - niebawem zostaną rodzicami. Zwyciężczyni minionej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zdradziła na swym Instagramie, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich córeczka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL