Lara Gessler urodziła! Dumna mama zdradziła płeć i imię dziecka

Lara Gessler na swoim Instagramie przekazała radosną nowinę. Celebrytka po raz drugi została mamą! Podczas porodu towarzyszył jej mąż, który również jest obecny na wzruszającym zdjęciu dodanym przez Gessler. Córka znanej restauratorki zdradziła przy tym płeć oraz imię dziecka.

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler tworzy szczęśliwą rodzinę z prawnikiem Piotrem Szelągiem. 32-latka urodziła swoją pierwszą córeczkę - Nenę - w październiku 2020 roku. Po niemal dwóch latach, poinformowała fanów o tym, że wraz z ukochanym spodziewa się drugiego dziecka. Celebrytka chętnie dzieliła się na Instagramie zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Miesiąc temu córka Magdy Gessler wzięła udział w niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. Efektami pracy z fotografką - Magdaleną Wójcicką - pochwaliła się na Instagramie.

Zdjęcia zrealizowano nad jeziorem. Na fotografiach widzimy Larę nago i w prześwitujących stylizacjach, które w połączeniu z wodą, podkreślają ciążowe krągłości. Nastrojowe i niezwykle zmysłowe ujęcia skradły serca internautów, którzy w komentarzach nie kryli swojego zachwytu. Pod odważnymi publikacjami nie zabrakło też reakcji Magdy Gessler.

Reklama

Lara Gessler urodziła syna!

12 września Lara Gessler pokazała kolejną fotografię. Tym razem już z nowonarodzonym dzieckiem na rękach. Celebrytka wraz z mężem przywitali na świecie swoje drugie dziecko. 32-latka w opisie do zdjęcia zdradziła również płeć i imię dziecka. "Jest. Bernard Gessler-Szeląg" - napisała na Instagramie. Pod publikacją posypały się gratulacje!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy