Kurzajewski i Cichopek potwierdzają plotki. Musieli się rozstać

Przed parą prezenterów stanęły nowe wyzwania, co zmusiło ich do chwilowego rozstania. Katarzyna musiała zostać w Polsce, a Maciej wybrał się z synem na zagraniczny wypad z synem. Co przyniesie przyszłość jednemu z najbardziej lubianych telewizyjnych duetów?


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jeszcze ostatecznie nie pożegnali się z Telewizją Polską, ale coraz częściej mówi się o transferze do innej stacji. Cichopek wciąż jeszcze związana jest z "M jak miłość", ale Kurzajewski już pożegnał się z widzami, ponieważ wraz z finałem Euro 2024 zakończy się jego współpraca ze sportową odnogą TVP. Co czeka ich w przyszłości? 

Reklama

Cichopek i Kurzajewski: Plany na przyszłość!

Duet prezenterów zdecydowanie przygotował sobie plan B! Postanowili rozpocząć prowadzenie podcastu "Serio?", w którym spotykają się z różnymi gośćmi i omawiają poważne tematy związane z m.in. rodziną. Ale to nie wszystko!  

Telewizja Polsat niedawno potwierdziła powstanie telewizji śniadaniowej, w której jednym z duetów prowadzących mają być Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Nowy program ma nosić tytuł "Halo, tu Polsat", a dodatkowo, Cichopek ma poprowadzić nowe reality show "Moja mama i twój tata" - program randkowy dla dojrzałych osób. 

Cichopek i Kurzajewski: Rozstanie

O tymczasowym rozstaniu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dowiedzieliśmy się z ich instagramowych kont. Aktorka obecnie znajduje się na Mazurach, gdzie pracuje przy nowym programie Polsatu. W tym samym czasie jej partner pochwalił się zdjęciami z Grecji, co wywołało pewne spekulacje. Jednak oboje potwierdzają, że za rozstanie stoi zaangażowanie w nową pracę. 

Na Instagramie Katarzyna Cichopek napisała:

"Każdy dzień na planie programu 'Moja mama i twój tata' jest pełen niespodzianek i wyzwań, ale to właśnie te momenty sprawiają, że praca w telewizji jest tak ekscytująca!" 

W tym samym czasie Kurzajewski oddaje się swojej drugiej miłość, jaką jest bieganie i korzysta z poranków, przemierzając grecką wyspę.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy