Krzysztof Majchrzak i Anna Nowak-Ibisz: Burzliwa historia miłości. O tym romansie plotkowano latami

Krzysztof Majchrzak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Choć jego kariera to pasmo sukcesów, w życiu prywatnym nie zawsze układało mu się dobrze. Majchrzak ma za sobą kilka burzliwych relacji. Bardzo głośno było o jego związku z Anną Nowak-Ibisz. Poznajcie historię tej pary!

Krzysztof Majchrzak: Spektakularna kariera

Krzysztof Majchrzak urodził się 2 marca 1948 roku. Łódzką PWST ukończył w 1974 roku. Od razu zaliczył epizod w "Ziemi obiecanej" Wajdy, mogliśmy go zobaczyć w malutkich rolach w "Czterdziestolatku" i "Brunecie wieczorową porą". 

Przełomem w aktorskiej karierze Majchrzaka była główna rola w reżyserskim debiucie Filipa Bajona "Aria dla atlety", w którym wcielił się w postać zapaśnika, zdobywającego wielką sławę dzięki występom w cyrkach całej Europy. Kreacja ta przyniosła aktorowi Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Widzowie pamiętają też z pewnością rolę w "Konopielce" Witolda Leszczyńskiego, w której Majchrzak wcielił się w postać Kaziuka. W kolejnych latach mogliśmy go oglądać m.in. w "Quo Vadis" i "Inland Empire".

Reklama

Krzysztof Majchrzak: Dwukrotnie żenił się z jedną kobietą

Jeszcze będąc na studiach, Krzysztof Majchrzak związał się z koleżanką z roku - Anną. Para dość szybko zdecydowała się na ślub i założenie rodziny. Na świat przyszedł ich syn Maciej i gdy wydawało się, że mimo młodego wieku zakochanym uda się zbudować stabilny związek i ciepły dom, Majchrzakowie niespodziewanie się rozstali. W małżeństwie wytrzymali zaledwie kilka miesięcy. 

To niepowodzenie nie zraziło ich jednak do prób odnowienia związku. Po siedmiu latach od rozstania Krzysztof Majchrzak poprosił byłą żonę, by ponownie za niego wyszła. Kobieta zgodziła się, ale ich drugie małżeństwo i tym razem nie przetrwało próby czasu. Znów rozstali się po kilku miesiącach od złożenia przysięgi małżeńskiej. 

Krzysztof Majchrzak i Anna Nowak-Ibisz

Po kolejnej nieudanej próbie, Krzysztof Majchrzak zdecydował się na związek z Anną Nowak-Ibisz. Para poznała się w Teatrze Studio, gdzie aktorka zaczęła pracę tuż po ukończeniu studiów. Majchrzak był już wówczas cenionym i bardzo doświadczonym aktorem. 

Prawie 20 lat starszy, dojrzały i postawny mężczyzna zrobił na początkującej aktorce piorunujące wrażenie. Nowak bez pamięci zakochała się w nowo poznanym koledze.

Szybko wdali się w romans, a ich związek od początku był bardzo burzliwy. Aktorka próbowała poskromić zaborczą i choleryczną naturę Majchrzaka, jednak jej starania zwykle kończyły się niepowodzeniami. Była bardzo zawiedziona, że nie może go zmienić.

Związek aktorskiej pary przechodził coraz poważniejsze kryzysy. W 1993 roku Anna Nowak nie wytrzymała i postanowiła zakończyć toksyczną relację. Aby ułożyć sobie życie na nowo i zapomnieć, postanowiła wyjechać do Niemiec i tam spróbować szczęścia. Szybko zaczęła grać w serialu "Lindenstrasse", który bił wtedy rekordy popularności. Mimo powodzenia i dobrze rozwijającej się kariery, aktorka zdecydowała się na powrót do kraju.

Po powrocie na swojej drodze spotkała... Macieja Majchrzaka, syna swojego byłego partnera. Chłopak był wówczas studentem wydziału operatorskiego na łódzkiej filmówce, a Anna Nowak doświadczoną aktorką. Połączyło ich gorące, choć krótkie uczucie.

"Wielu twierdziło, że Maciek chciał jej oddać czułość, delikatność i zrozumienie, którego nie zaznała przy jego ojcu. W tym związku to ona była doświadczona i znów nadopiekuńcza. Nie mieli szans na przetrwanie. Maćka porwało młode życie ze wszystkimi pokusami, w które chciał wchodzić bez matczynej kurateli. Ania została sama - można było przeczytać w "Na żywo".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy