Krzysztof Jackowski wpadł w trans? Straszna wizja jasnowidza!

Krzysztof Jackowski to jednej z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, nic więc dziwnego, że jego wizje cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów. Obok ostatniego wyznania Jackowskiego trudno zresztą przejść obojętnie.

Krzysztof Jackowski twierdzi, że potrafi skutecznie pomagać w poszukiwaniach osób zaginionych. Swoją działalność popularyzuje w serwisie YouTube, gdzie ostatnio postanowił podzielić się wspomnieniem sprzed lat. 

Osobą, której nie udało się odnaleźć był właśnie wspomniany Pan Józef, mieszkaniec Rudy Śląskiej. Gdy policja zakończyła poszukiwania, syn mężczyzny poprosił jasnowidza o pomoc w odnalezieniu zaginionego ojca. 

Reklama

Krzysztof Jackowski poszukuje zaginionego

Aby ułatwić poszukiwania, syn Pana Józefa przywiózł Jackowskiemu m.in. koszulę w kratkę, która była własnością mężczyzny. Jasnowidz twierdzi, że został przez nią... zahipnotyzowany. 

Wróżbita postanowił założyć koszulę, gdy to uczynił, doznał wizji, która dotyczyła tego, gdzie znajduje się ciało Pana Józefa. Zdaniem jasnowidza dusza mężczyzny pragnęła raz jeszcze założyć to ubranie. Za sprawą tych wydarzeń zaginiony dostał się do umysłu Jackowskiego. 

Warto jednak pamiętać, że trudno jednoznacznie stwierdzić, czy historia opowiedziana przez wróżbitę, faktycznie się wydarzyła. 

Krzysztof Jackowski: Słynny jasnowidz

Krzysztof Jackowski w 2003 roku wygrał japoński turniej jasnowidzów. Popularność zdobył za sprawą współpracy z policją. 

Mężczyzna twierdzi, że jego specjalnością jest poszukiwanie osób zaginionych. Na swojej stronie jasnowidz oszacował swoją skuteczność na 80%. Jego wizje często dotyczą kwestii politycznych, kataklizmów, ale też innych istotnych dla społeczeństwa wydarzeń. Prowadzi kanał w serwisie YouTube, gdzie jego filmy śledzą tysiące internautów. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama