Reklama

Krzysztof Ibisz znów zostanie tatą! Jego żona pokazała ciążowe krągłości

Urocze fotografie z wycieczki podbijają wirualne serca obserwatorów prezentera. Krzysztof Ibisz podzielił się słonecznymi kadrami z wakacji. Przed aparatem zapozował w towarzystwie ukochanej, Joanny Kudzbalskiej. Modelka "wskoczyła" w kostium i podkreśliła ciążowe krągłości. "Jaki brzuszek!" - czytamy w sekcji komentarzy.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska powiedzieli sobie głośne: "Tak" w sierpniu 2021 roku. "Szczęśliwi Razem" - pisał wówczas aktor i prowadzący, znany z produkcji, takich jak: "Jak oni śpiewają", "Gra w ciemno", "Awantura o kasę", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i in. Informacje o związku celebryty i uczestniczki drugiej edycji "Top Model" zaczęły krążyć w mediach na krótko przed ślubem. Teraz zakochani sprawdzą się w roli dumnych rodziców.

Reklama

Krzysztof Ibisz ma już dwóch synów: Maksymiliana (ze związku z Anną Zejdler) oraz Vincenta (ze związku z Anną Nowak-Ibisz). Jego rodzina ponownie się powiększy. Gwiazdor przekazał radosne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

W sekcji komentarzy posypały się gratulacje. Wśród nich znalazły się wpisy od postaci znanych w świecie show-biznesu: Agnieszki Włodarczyk, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Katarzyny Cichopek, Pauliny Sykut-Jeżyny, Marceliny Zawadzkiej, Cleo, Katarzyny Zielińskiej, Macieja Dowbora, Joanny Koroniewskiej, Rafała Maseraka, Magdaleny Kajry Kajrowicz i wielu innych.

Pocztówka ze słonecznych wakacji

W wirtualnej galerii zdjęć, obserwowanej przez 134 tys. użytkowników sieci, pojawiło się zdjęcie ze słonecznych wakacji. Małżonkowie wybrali się na Kretę, zrobili sobie zdjęcia w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody i przesłali pocztówkę z wyjazdu.

Prezenter zapozował z ukochaną w na tle malowniczego krajobrazu i z uśmiechem pozdrowił internetowych fanów. Udostępnione kadry przywodzą na myśl błogi relaks i wypoczynek w doborowym towarzystwie. Joanna Kudzbalska (Joanna Ibisz) śmiało prezentuje ciążowe krągłości. Modelka założyła czarny strój kąpielowy i wyeksponowała brzuszek. Okulary przeciwsłoneczne, prażące promienie słońca - wakacje czas zacząć!

W sekcji komentarzy posypały się komplementy i życzenia. Do tych dołączamy się również i my.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL