"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska definitywnie zerwała przyjaźń z Edzią!

Dagmara Kaźmierska to jedna z tych celebrytek, które nie boją się głośno wyrażać tego, co myślą. Niestroniąca od kontrowersji "Królowa życia" ostatnio postanowiła uciąć dyskusję na temat jej przyjaźni z Edytą "Edzią" Nowak. Kobiety występowały razem w popularnym programie TTV, jednak kilka miesięcy temu ich drogi się rozeszły. Co na temat tej relacji powiedziała ulubienica widzów?

Koniec wielkiej przyjaźni

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych uczestniczek programu "Królowe życia". Razem z Jackiem i Edzią tworzyli nierozłączne rozrywkowe trio tego reality show, niejednokrotnie rozśmieszając widzów swoimi przygodami i rozmowami. Dotąd zdawało się, że trójka bohaterów idealnie do siebie pasuje i nadaje na tych samych falach. Jednak od pewnego czasu fani zaczęli podejrzewać, że stosunki pomiędzy Dagmarą i Edzią uległy pogorszeniu.

Pierwszym takim sygnałem była transmisja live na instagramowym profilu Edyty Nowak. Celebrytka nerwowo reagowała podczas niej na pytania obserwatorów o Dagmarę. Plotki podsyciła dodatkowo późniejsza parodia tej sytuacji w wykonaniu Dagmary. "Królowa życia" postanowiła w prześmiewczy sposób odnieść się do relacji prowadzonej przez przyjaciółkę.

Reklama

Krótko później Kaźmierska oficjalnie potwierdziła zakończenie przyjaźni. Na "Domówce u Dowborów" przyznała, że ich drogi się rozeszły. 

"Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Chyba zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje - odpięła wagonik od lokomotywy. "Na maxa Edzia gwiazdorzy" - tak mi zaczynali ludzie pisać. Ale ja tego nie śledziłam - jej live-ów. Wagonik się odpiął. Edzia natomiast nie pomyślała, że wagonik nie ujedzie daleko bez lokomotywy" - mówiła wtedy, wskazując na przyczyny rozpadu relacji.

Ostatnio w filmiku dla Jastrzabpost.pl wróciła jednak do tematu Edzi. Celebrytka przyznała, że wciąż jest pytana o byłą przyjaciółkę, dlatego też w krótkim nagraniu postanowiła wypowiedzieć się na temat Nowak.

- Przyjaźniłyśmy się i tyle... No i fajnie jest. (...) Edzia mi nigdy krzywdy żadnej nie zrobiła. Przyjaźń była fajna. Dlaczego mam o niej źle mówić? Nie oczekujcie ode mnie żadnej afery koperkowej, że ja zacznę źle się wypowiadać o Edzi, bo nie zacznę... 

Gwiazda dodała również, że nie ma w zwyczaju wypowiadać się źle o innych, nawet jeżeli nie są do końca w porządku wobec niej.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy