Kompromitująca wpadka gwiazdy TVP! Chodzi o wokalistę Captain Jack

W poniedziałek, 15 sierpnia odbył się "Koncert piosenki wojskowej państw NATO". Wydarzenie organizowała Telewizja Polska, która od lat słynie z tego typu imprez okolicznościowych. Tym razem koncert poprowadzili: Tomasz Kammel, Aleksander Sikora, Karolina Pajączkowska oraz Ida Nowakowska. To właśnie ta ostatnia wydarzenia z pewnością nie będzie wspominać miło. Wszystko za sprawą kompromitującej wpadki. Co takiego przytrafiło się gwieździe TVP?

Wpadka Idy Nowakowskiej

"Koncert piosenki wojskowej państw NATO" zgodnie z zapowiedziami TVP miał być imprezą na poziomie, widzowie uznali jednak, że bardziej przypominał jarmarcznego Sylwestra... Widzom nie tylko nie spodobała się atmosfera wydarzenia, ale pewnie jeszcze długo będą rozpamiętywać wpadkę z udziałem jednej z prowadzących imprezy, czyli Idy Nowakowskiej. 

Jedną z zagranicznych gwiazd był niemiecki zespół Captain Jack, który swoją stylistyką nawiązuje do wojskowej tematyki. Ida Nowakowska, zapraszając na scenę zespół, nie wzięła pod uwagę, że pierwotny wokalista, żołnierz Franky Gee od dawna nie żyje (zmarł w 2005 roku). Jego miejsce zajął Bruce Lacy, który ma doświadczenie jako striptizer.

Reklama

"Eks żołnierz, międzynarodowa supergwiazda. Captain Jack na specjalną prośbę widzów Telewizji Polskiej wykonał utwór, który jest ulubionym utworem wszystkich żołnierzy - "In the army now". Wielkie brawa raz jeszcze. Się działo" - mówiła prezenterka.

Na wpadkę Nowakowskiej uwagę zwróciła Sylwia Czubkowska na Twitterze, która napisała: "Zanim został super gwiazdą był amerykańskim żołnierzem - Ida Nowakowska zapowiadając Captain Jack. Tyle, że oryginalny wokalista Franky Gee, który był w US Army zmarł w 2005 r. A śpiewa najpewniej Bruce Lacy, który doświadczenie zdobywał w grupie striptizerów Erotic Tigers".

A Wy, jak oceniacie koncert? Wychwyciliście tę pomyłkę?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy