Kolejne plotki o chłodnych relacjach Kate i Meghan. Markle się wywyższała?

Brytyjskie tabloidy donoszą o kulisach zimnych relacji Kate Middleton i Meghan Markle. Według "The Telegraph" żona księcia Harry'ego próbowała wzmocnić swoją pozycję w rodzinie królewskiej. Umniejszała przy tym Kate, która według niej "nigdy nie miała własnej kariery".

Jak podaje informator "The Telegraph", Markle uważa się za osobę, która doszła do wszystkiego własną pracą. Dlatego powinna mieć więcej do powiedzenia od swojej szwagierki. Markle rzekomo ma Middleton za osobę, która weszła do rodziny królewskiej jako anonimowa. Siebie prezentowała natomiast jako filantropkę, która mogła podzielić się z Windsorami swoją wiedzą na temat działalności charytatywnej. 

Tak się jednak nie stało, co według "The Telegraph" irytowało Markle. Sytuacja zaogniła się, gdy Meghan wskazała osoby dywagujące w rasistowski sposób na temat koloru skóry jej dziecka. Poza swym teściem, królem Karolem III, dawna gwiazda serialu "W garniturach" wymieniła właśnie Middleton.

Reklama

Ranking popularności członków brytyjskiej rodziny królewskiej

Jak wynika z sondażu zleconego dla YouGov we wrześniu 2023 roku monarchia cieszy się poparciem 61% Brytyjczyków. Najpopularniejszymi jej członkami są Książę William (74%) i jego żona (72%). Król Karol jest lubiany przez 60% pytanych.

Harry i Meghan nie mogą liczyć na takie wyniki. Młodszy z braci otrzymał 31% poparcia, a jego żona 24%. Niżej od nich uplasował się Książę Andrzej, który przyjaźnił się z Jeffreyem Epsteinem. Otrzymał on 6% poparcia. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy