Reklama

Kolejna metamorfoza Bartosza Żukowskiego! Jak dziś wygląda Walduś Kiepski?

Bartosz Żukowski, czyli niezapomniany Walduś ze "Świata według Kiepskich", kilka miesięcy temu zszokował swoich fanów metamorfozą. Ulubieniec widzów znacznie bowiem przytył i dorobił się zarostu. Nie tryskał też energią i poczuciem humoru, co jest jego cechą charakterystyczną. Wygląda jednak na to, że fani aktora mogą być spokojni - kilka dni temu Bartosz Żukowski pojawił się na charytatywnym pokazie mody i zdecydowanie odzyskał dawny blask. Spójrzcie, jak dziś wygląda!

Bartosz Żukowski: Na zawsze Walduś Kiepski

Bartosz Żukowski ponad dwie dekady temu zaczął występować w "Świecie według Kiepskich". Choć od tamtej pory zagrał w wielu filmach, serialach i spektaklach, przez publiczność jest kojarzony przede wszystkim właśnie z postacią Waldemara Kiepskiego. Rola w lubianym sitcomie przysporzyła aktorowi ogromnej popularności i niemałej sympatii widzów.

Widzowie na zawsze zapamiętają Bartosza Żukowskiego z roli Waldusia Kiepskiego, syna Halinki i Ferdka Kiepskich oraz brata Mariolki, mieszkających na osiedlu Kosmonautów we Wrocławiu. Waldemar, to niezbyt inteligentny i nie do końca rozgarnięty młody mężczyzna z biegiem lat wchodzący w wiek średni, który nie potrafi się ustatkować. Widzowie pokochali Waldusia za poczucie humoru i unikalny śmiech.

Reklama

Kolejna metamorfoza gwiazdora

W ostatnim czasie o aktorze zdecydowanie częściej mówiło się w kontekście jego wyglądu niż zawodowych projektów. Żukowski znacznie przytył, zapuścił włosy i przestał się golić. Wielu fanów aktora nie potrafiło wówczas ukryć niepokoju. Kilka dni temu gwiazdor pojawił się jednak na charytatywnym pokazie mody, w którym wziął udział. Na wybiegu towarzyszyła mu Monika Richardson. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcia z tego wydarzenia, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda serialowy Walduś Kiepski.

Fani aktora zdecydowanie mogą odetchnąć z ulgą. Wydaje się, że gwiazdor zrzucił kilka kilogramów oraz pozbył się zarostu. Swoje długie włosy spiął natomiast w elegancką kitkę. Pod postem Moniki Richardson natychmiast zaroiło się od komentarzy. Internauci od razu wychwycili metamorfozę Bartosza Żukowskiego i nie szczędzili pozytywnych komentarzy.

Co sądzicie o kolejnej przemianie serialowego Waldusia?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL