Klaudia Halejcio udekorowała luksusową willę na Wielkanoc. Jest "na bogato"!

Klaudia Halejcio na Instagramie pochwaliła się wystrojem domu na Wielkanoc. Aktorka na swoim InstaStories pochwaliła się udekorowanym wnętrzem. Jest wiosennie, kolorowo i "na bogato"!

Klaudia Halejcio mieszka w willi za miliony

W 2021 roku, aktorka znana z takich seriali, jak: "Złotopolscy", "Hotel 52", czy "Komisarz Mama", razem z mężem i córeczką wprowadziła się do willi wartej... 9 milionów złotych! Powierzchnia willi to aż 500m2.

Razem z córką Nel, oraz partnerem, Oskarem Klaudia Halejcio przeprowadziła się do willi pod Warszawą. Gwiazda ma do dyspozycji m.in. cztery sypialnie, basen, salę kinową czy siłownię. Wnętrza jej willi zachwycają przepychem. Ściany wyłożone są materiałami wykonanymi z drewna dębowego i marmuru. Często na swoim Instagramie pokazuje luksusowe pomieszczenia.

Reklama

Klaudia Halejcio urządziła dom na święta Wielkanocne

W tym roku Klaudia Halejcio postawiła na pastelowe barwy. Jasne, miłe dla oka kolory pojawiły się na wielu dodatkach. Ich delikatne, słoneczne odcienie nieco ociepliły marmurową willę w stylu glamour. Na monumentalnym stole z drewnianym blatem w części dziennej celebrytka ustawiła żółte figury zająców w nowoczesnym, komiksowym stylu, ogromne bukiety kwiatów i plastikowe jaja pokaźnych rozmiarów.

Biały i czarny zając "wskoczył" na marmurowy stolik kawowy. Kamienny chłód przełamać mają zielone pisanki i spektakularny bukiet z lilii. Kolorowe bukiety z wiosennych kwiatów i kwitnących gałązek drzew znalazły się również na marmurowych postumentach. Na kamiennej podłodze stoją żywe rośliny w białych donicach.

Olbrzymią klatkę schodową przyozdobiły różowe figury baranków w stylu pop-art. Tę radosną, optymistyczną barwę przybrały także rzeźby innych zwierząt, które ustawiono w różnych zakątkach gościnnej strefy willi.

Klaudia Halejcio pochwaliła się wielkanocną dekoracją nie tylko w swoich mediach społecznościowych. Drzwi posiadłości otwarła również ekipie „Dzień dobry TVN”.

"Spędzamy z Nelusią święta i ona strasznie chciała tę owcę, którą widzieliście tutaj na schodach, więc poszła stylistyka bardziej pod tę owcę i stwierdziłam, że będzie tak kolorowo, dziewczęco, świątecznie, różowo, a w przyszłym roku wymyślimy coś innego. W zeszłym było bardzo sielsko, dużo natury, zieleni, mchu. I to jest moment, w którym ja lubię przy każdych świętach się realizować" - zdradziła w rozmowie z reporterką "Dzień Dobry TVN" Klaudia.

Autor: Katarzyna Krzyżak-Litwińska

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy