Reklama

Klaudia Halejcio odsłoniła opalone ciało!

Klaudia Halejcio opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie z bajecznych wakacji. Przy okazji gwiazda zaprezentowała strój kąpielowy z oryginalnym wzorem, zbierając mnóstwo pochwał od internautów. Dlaczego? Sprawdźcie sami!

Jaki strój kąpielowy wybrać na wakacje Pewnego rodzaju podpowiedzią może być internetowa aktywność gwiazd! W ostatnim czasie sporo "znanych twarzy" udało się na urlopy, publikując słoneczne fotografie. Właśnie tak było w przypadku Klaudii Halejcio - piękna aktorka, influencerka, a prywatnie mama małej Nel niedawno była na Seszelach, skąd słała gorące pozdrowienia. Teraz serialowa Andżelika ze "Złotopolskich" zamieściła w sieci kolejny wakacyjny kadr, który przedstawia ją w momencie relaksu. Taki obraz posłużył jako ilustracja do wpisu, w którym aktorka poleciła internautom pewien produkt kosmetyczny. Uwagę użytkowników sieci bardziej zwróciła jednak zgrabna sylwetka gwiazdy, a także dwuczęściowy strój kąpielowy z modnym motywem cytrusów.

Reklama

Klaudia Halejcio zachwyca na Instagramie

Klaudia Halejcio wie, jak podkręcić atmosferę na Instagramie. Wspomniany kadr został wykonany tak, by twarz mamy małej Nel pozostała niewidoczna, tym samym skupiając uwagę odbiorców na sylwetce pokrytej opalenizną. Jak na taką fotografię zareagowali internauci?

Warto wspomnieć, że Klaudia Halejcio została mamą niecały rok temu: córka aktorki i jej partnera – Oskara – przyszła na świat początkiem czerwca. Od tamtej pory na instagramowym profilu młodej mamy pojawiają się urocze kadry z Nel. Śledzicie internetowe poczynania Klaudii Halejcio?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL