Klaudia Halejcio oczarowała internautów

Klaudia Halejcio wypoczywa na Seszelach. Aktorka i jej partner właśnie tam spędzają pierwsze dni maja, skąd wysyłają internetowe pozdrowienia. Nie brakuje także wakacyjnych ujęć, które zapierają dech. "Zdjęcie na okładkę" - brzmi komentarz pod jednym z najnowszych postów Halejcio.

Niebawem minie rok od przełomowego momentu w życiu Klaudii Halejcio - 2 czerwca aktorka i jej partner - Oskar - będą świętować pierwsze urodziny ich córeczki: Nel! Niemal dwanaście miesięcy temu gwiazda znana z takich seriali jak m.in.: "Złotopolscy""Pierwsza miłość" i "Hotel 52" po raz pierwszy została mamą, a radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Od tamtej pory piękna mama dziewczynki chętnie "wpuszcza" internautów do swojego codziennego życia, aktualizując konto na Instagramie, a użytkownicy sieci równie chętnie śledzą jej poczynania. W ostatnim czasie Klaudia Halejcio zdradziła, że wraz z partnerem postanowili spędzić majówkę poza granicami kraju: Klaudia i Oskar wybrali się aż na Seszele! W tym czasie ich córeczka jest wraz z dziadkami, o czym - w odpowiedzi pod jednym z komentarzy - poinformowała sama aktorka.

W sieci pojawiły się już pierwsze ujęcia z romantycznego wyjazdu pary. Widać na nich, jak Halejcio podziwia piękno otaczającej ją przyrody, a także zażywa kąpieli.

Klaudia Halejcio zachwyca na Instagramie

Klaudia Halejcio w "wakacyjnym" wydaniu bardzo spodobała się internautom, o czym mogą świadczyć publikowane przez nich komplementy:

Klaudia Halejcio prowadzi konto na Instagramie, które obecnie obserwuje ponad 600 tys. "followersów". Należycie do tego grona?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy